Kategorie Bloga

Główna

Full Spectrum Turmeric & Black Pepper 60kaps SWANSON

087614116136

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

31,50 zł

Więcej informacji

Full Spectrum Turmeric & Czarny pieprz 60kaps SWANSON

Suplement diety

1 kapsułka

Organiczny certyfikowany Turemric (Curcuma longa) (kłącze)

600mg

Organiczny certyfikowany czarny pieprz (Piper nigrum) (owoc)

5mg

Składniki: Organiczny certyfikowany turmeric i czarny pieprz, substancja glazurująca: pullulan (polisacharyd pochodzenia roślinnego), organiczny koncentrat ryżowy.

 

Sposób użycia: Jedną kapsułkę dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

 

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Uwaga!: Nie stosować w trakcie leczenia przeciwzakrzepowego

Zawartość netto:

60kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

SW1613

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Full Spectrum Turmeric z Pieprzem czarnym w kapsułkach polecany może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Full Spectrum Turmeric & Black Pepper w kapsułkach firmy Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Turmeric oraz Czarny pieprz i ich właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Full Spectrum Turmeric & Black Pepper 60kaps SWANSON

Full Spectrum Turmeric & Black Pepper 60kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane