Kategorie Bloga

Główna

Artichoke (Karczoch) 60kaps SWANSON

087614140773

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

21,50 zł

Więcej informacji

Artichoke (Karczoch) 60kaps SWANSON

suplement diety

Wartość odżywcza

1 kapsułka

2 kapsułki

3 kapsułki

% realizacji dziennego 
zapotrzebowania RDA

Karczoch ekstrakt (kwiat)

(standaryzowany do 2,5-5% kwasu kawoilochinowego)

250mg

 

(6,25-12,5)

500mg

 

(12,5-25)

750mg

 

(18,75-37,5)

Skład:

Karczoch, żelatyna (otoczka kapsułki), mikrokrystaliczna celuloza (substancja wypełniająca), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca)

Sposób użycia: 

Jedna kapsułka 1-3 razy dziennie

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto:

60kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

SWH077

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Karczoch w kapsułkach polecana może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Artichoke (Karczoch) w kapsułkach firmy Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Karczoch i jego właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Artichoke (Karczoch) 60kaps SWANSON

Artichoke (Karczoch) 60kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane