Kategorie Bloga

Główna

Prickly Pear Cactus (Opuncja) 180kaps SWANSON

087614015439

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

73,95 zł

Więcej informacji

Opuncja (Prickly Pear Cactus) - suplement diety

Opuncja w języku meksykańskim to Nopal. Jest gatunkiem kaktusa o jadalnych owocach. Należy ona do rodziny Opuntia ficus indica. Proszek z Opuncji uzyskuje się w procesie suszenia próżniowego.

Opuncja charakteryzuje się wysokim stężeniem pektyn i śluzów roślinnych.

 

2 kapsułki

Opuncja (Opuntia ficus-indica) (liście)

1,3g

Skład:

Opuncja, otoczka kapsułki - żelatyna, mąka ryżowa, substancja wypełniająca - mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające - stearynian magnezu i dwutlenek krzemu,

Sposób użycia: 

Dwie kapsułki dziennie 30 minut przed jedzeniem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto:

180kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

SW543

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Opuncja w kapsułkach polecana może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Prickly Pear Cactus (Opuncja) w kapsułkach firmy Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Opuncja i jej właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Prickly Pear Cactus (Opuncja) 180kaps SWANSON

Prickly Pear Cactus (Opuncja) 180kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane