Kategorie Bloga

Główna

Włosy Skóra Paznokcie (Hair, Skin & Nails) 60tabl SWANSON

087614018836

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

28,90 zł

Więcej informacji

Włosy Skóra Paznokcie - suplement diety

Keratyna to rodzaj specyficznego białka, z którego zbudowana jest skóra, a dokładnie naskórek, włosy oraz paznokcie.

L-cysteina - jeden z aminokwasów endogennych.

MSM - to związek siarki organicznej

 

½ tabletki

MSM (metylosulfonylometan)

350mg

Skrzyp polny ekstrakt (Equisetum arvense) 
(standaryzowany do 7% krzemionki)

125mg
(8,75mg)

L-cysteina

50mg

Cholina

25mg

Inositol

25mg

PABA

12,5mg

Składniki:

MSM, skrzyp polny, l-cysteina, cholina, inositol, PABA, nośnik: węglan wapnia, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające: kroskarmeloza sodowa, kwas stearynowy, krzemian magnezu, stearynian magnezu, krzemionka, substancja glazurująca: szeliak.

Sposób użycia:

½ tabletki dziennie z wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Zawartość netto:

60tabl

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

SW883

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Hair, Shin & Nails w tabletkach firmy Swanson polecany może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Włosy, Skóra, Paznokcie (Hair, Skin & Nails) w tabletkach firmy Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Produkt Włosy Skóra Paznokcie (Hair, Skin & Nails) 60 tabletek firmy SWANSON został zgłoszony do rejestru produktów Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS). Rejestr dostępny jest pod adresem:

https://rejestrzp.gis.gov.pl/index.php/szukaj/swanson

Opinie

Ocena 
2018-11-01

Trzy gwiastki

Dobry suplement na keratynowe tematy

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Włosy Skóra Paznokcie (Hair, Skin & Nails) 60tabl SWANSON

Włosy Skóra Paznokcie (Hair, Skin & Nails) 60tabl SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane