Kategorie Bloga

Główna

Acerola 100tabl SANBIOS

5908230845147

sanbios »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

34,82 zł

Więcej informacji

Acerola 100tabl SANBIOS

suplement diety

Acerola (łac. Malpighia glabra) zwana również pod nazwą wiśnia z Barbados to rosnąca w Ameryce południowej odmiana wiśni, której uprawy znajdują się obecnie głównie w Brazylii. Już od wielu lat roślina ta cieszy się renomą najbogatszego źródła naturalnie występującej witaminy C. Jeden niewielki owoc aceroli potrafi zawierać nawet 4,5% witaminy C co w przeliczeniu daje ok 4500 mg na 100g owoców. Wynik ten jest niemal 100-krotnie wyższy niż zawartość tej samej witaminy w owocach cytrusowych oraz kilkukrotnie więcej niż w dobrze wszystkim znanej czarnej porzeczce. Już jeden lub dwa niewielkie owoce są w stanie zaspokoić dzienną rekomendowaną dawkę wit. C dla osoby dorosłej. Co ciekawe, największą zawartością witaminy C charakteryzują się owoce 15 dniowe, ponieważ po tym okresie zawartość witaminy może spadać aż o 40%. Nie bez znaczenia jest również słońce, ponieważ drzewa rosnące w cieniu charakteryzują się również mniejszą zawartością tej witaminy niż te które rosną w słońcu. Nie bez znaczenia jest również pora roku oraz rejon uprawy. To właśnie odpowiednia kombinacja czynników środowiskowych pozwala na wyhodowanie owoców najbogatszych w witaminę C. Poza tą cenną witaminą w owocach aceroli znajdziemy również znaczną ilość prowitaminy A, tiaminy (witamina B1) ryboflawiny (witamina B2) czy niacyny (Witamina PP). Suplement Diety z Acerolą Sanbios stanowi doskonałe połączenie ceny oraz jakości oferowanego produktu.

Składniki:

Składniki w przeliczeniu na 3 tabletki:

-ekstrakt z owoców aceroli (Malpighia) - 1488 mg

-substancja wiążąca - dwutlenek krzemu - 6 mg

-substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych - 6 mg

Zawartość naturalnej witaminy C:

1 tabletka: 125 mg. tj. 156% RWS*
3 tabletki (porcja maksymalna): 375 mg witaminy C, tj. 468% RWS*

RWS*- referencyjna wartość spożycia

Witamina C:
pomaga w funkcjonowaniu układu odpornościowego, przyczynia się do produkcji kolagenu, co z kolei może mieć wpływ na: naczynia krwionośne, chrząstki, dziąsła, zęby, kości, skórę

Sposób użycia:

- najczęściej: 1 tabletka dziennie rano, po posiłku obficie popijając 
- w stanach zwiększonego zapotrzebowania do 3 tabletek dziennie w porcjach podzielonych; po posiłkach obficie popijając. 

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:
Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto:
100 tabl


Producent:
SANBIOS
POLSKA

Opinie

Napisz opinię

Acerola 100tabl SANBIOS

Acerola 100tabl SANBIOS

Napisz opinię

Produkty powiązane