Kategorie Bloga

Główna

Olej z drzewa herbacianego 50ml GRANUM

0000005614

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

17,90 zł

Więcej informacji

Olej z drzewa herbacianego 50ml GRANUM

Olejek z drzewa herbacianego, pozyskiwany z liści i gałązek drzewa rosnącego w Australii oraz Nowej Zelandii. Stosowany jest bezpośrednio na skórę, w rozcieńczeniu oraz jako dodatek do kosmetyków, prania i w aromaterapii. 

Głównym związkiem aktywnym występującym w olejku jest 4-terpineol.

Skład:

Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Oil

Stosowanie:

Bezpośrednio na skórę, w rozcieńczeniu oraz jako dodatek do kosmetyków, prania, a także w aromaterapii.

Przeciwwskazania:

Olejku z drzewa herbacianego nie mogą stosować kobiety w ciąży i dzieci poniżej 3 lat. Dużą ostrożność powinni zachować również alergicy i osoby, u których wcześniej wystąpiły uczulenia przy stosowaniu innych olejków eterycznych.

Uwagi:

Podczas stosowanie należy zachować szczególną ostrożność. Jest to 100% silna esencja, która pozostawiona na skórze przez zbyt długi okres może powodować podrażnienia naskórka.

Zawartość:

50ml

Producent:

GRANUM

O Producencie:

Granum (dawniej Grupa MTS) jest firmą produkującą oraz sprzedającą szeroki wachlarz produktów, z których wiele z nich opartych jest o naturalne składniki. Firma sprowadza towar od sprawdzonych dostawców z wielu krajów świata. W asortymencie firmy klienci znajdą między innymi surowce zielarskie, olejki eteryczne czy suplementy diety. Wszystkie produkty są konfekcjonowane przez tą firmę co daje gwarancję świeżości.

Nieustanny nadzór Inspekcji Sanitarnej oraz przestrzeganie procedur produkcji powodują, że klient dostaje taki produkt jaki zamawia i jest on wysokiej jakości. Jednym z bardziej popularnych produktów producenta jest z pewnością szeroko wykorzystywany teraz olej kokosowy nierafinowany, znajdujący swoje zastosowanie zarówno w kosmetyce jak i jako olej spożywczy.

Firma śledzi na bieżąco trendy na rynku co pozwala firmie opracowywać nowe i ciekawe produkty, na które jest obecnie zapotrzebowanie. GRANUM to firma, która rodziła się z idei. Z pasji, która pozwoliła połączyć różnych ludzi i w konsekwencji zbudować firmę o ogólnopolskim zasięgu.

Opinie

Napisz opinię

Olej z drzewa herbacianego 50ml GRANUM

Olej z drzewa herbacianego 50ml GRANUM

Napisz opinię

Produkty powiązane