Kategorie Bloga

Główna

Dzika Róża Skórka Mielona 100g NATURA WITA

5903111365004

NATURA WITA »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

10,21 zł

Więcej informacji

Dzika Róża Skórka Mielona 100g NATURA WITA

Dzika róża to naturalne, bogactwo witaminy C, bioflawonoidów, polifenoli a także naturalnego błonnika.  

Wykazuje ona działanie wzmacniające, odżywcze, witaminizujące, oczyszczające, przeciwzapalne, ściągające, poprawiające trawienie, żółciopędne, wykrztuśne, przeciwgorączkowe, przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe, wzmacniające nerki oraz krew, zwiększające popęd płciowy, regulujące miesiączkowanie i przeciwdepresyjne.

Takie szerokie prozdrowotne działanie dzikiej róży wynika z dużej zawartości w niej witaminy C, dodatkowo w połączeniu z innymi witaminami.

Witamina C bierze udział w podstawowych procesach toczących się w organizmie we wszystkich narządach i tkankach, takich jak procesy antyoksydacyjne.

Co istotne: witamina C zawarta w dzikiej róży jest aktywna biologicznie i trwała w przeciwieństwie do syntetycznej, która  w przypadku przedawkowania bywa przyczyną na przykład biegunki czy też może sprzyjać powstawaniu kamieni nerkowych. 

Zapotrzebowanie na dostarczanie witaminy C wzrasta zwłaszcza u dzieci, kobiet w ciąży, a także matek karmiących.

Szczególnie w czasie choroby, przebiegającej z gorączką zapotrzebowanie na witaminę C rośnie. Osoby prowadzące intensywny tryb życia narażone na stres powinny zadbać o właściwe dostarczenie organizmowi najlepiej naturalnej formy witaminy C.

Owoce róży stosowane są w przypadku spadku odporności organizmu, podczas chorób zakaźnych oraz przeziębień, w infekcjach typu bakteryjnego i wirusowego, zwłaszcza tych które przebiegają z wysoką gorączką. Dziką Różę z powodzeniem stosuje się także u osób w trakcie rekonwalescencji, po przebytych szczególnie długotrwałych chorobach i operacjach.

Witamina C w naturalnej postaci jest zawarta w skórce z dzikiej róży.

Skład:
skórka dzikiej róży zmielona 100%

Masa netto:

100g

Producent:

Wyprodukowano dla Natura Wita Sp. z o.o. Kopernia 9, 28-400 Pińczów przez Natur-Vit Sp. z o.o. Bogucice Pierwsze 37, 28-400 Pińczów

Opinie

Napisz opinię

Dzika Róża Skórka Mielona 100g NATURA WITA

Dzika Róża Skórka Mielona 100g NATURA WITA

Napisz opinię

Produkty powiązane