Kategorie Bloga

Główna

Siemię Lniane 500g GRANUM

0000005849

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

3,90 zł

Więcej informacji

Siemię Lniane 500g GRANUM

Siemie lniane charakteryzuje się wysoką zawartością błonnika, witaminy E, B1 oraz witaminy B6, żelaza oraz cynku, magnezu i Omega 3. 

Przechowywać w suchym i chłodnym i wolnym od obcych zapachów miejscu.

Skład:

100% siemię lniane

Stosowanie:

Jako dodatek do kanapek, musli, sałatek, zup i pieczenia chleba

Produkt może zawierać śladowe ilości orzechów ziemnych, gorczycy, glutenu, soi.

Kraj pochodzenia:

Czechy

Zawartość:

500g

Producent

GRANUM

O Producencie:

Granum (dawniej Grupa MTS) jest firmą produkującą oraz sprzedającą szeroki wachlarz produktów, z których wiele z nich opartych jest o naturalne składniki. Firma sprowadza towar od sprawdzonych dostawców z wielu krajów świata. W asortymencie firmy klienci znajdą między innymi surowce zielarskie, olejki eteryczne czy suplementy diety. Wszystkie produkty są konfekcjonowane przez tą firmę co daje gwarancję świeżości.

Nieustanny nadzór Inspekcji Sanitarnej oraz przestrzeganie procedur produkcji powodują, że klient dostaje taki produkt jaki zamawia i jest on wysokiej jakości. Jednym z bardziej popularnych produktów producenta jest z pewnością szeroko wykorzystywany teraz olej kokosowy nierafinowany, znajdujący swoje zastosowanie zarówno w kosmetyce jak i jako olej spożywczy.

Firma śledzi na bieżąco trendy na rynku co pozwala firmie opracowywać nowe i ciekawe produkty, na które jest obecnie zapotrzebowanie. GRANUM to firma, która rodziła się z idei. Z pasji, która pozwoliła połączyć różnych ludzi i w konsekwencji zbudować firmę o ogólnopolskim zasięgu.

Opinie

Napisz opinię

Siemię Lniane 500g GRANUM

Siemię Lniane 500g GRANUM

Napisz opinię

Produkty powiązane