Kategorie Bloga

Główna

Olej Tamanu 50ml GRANUM

5902175361366

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

19,90 zł

Więcej informacji

Olej Tamanu 50ml GRANUM

(Calophyllum Inophyllum)

Organiczny olej tamanu tłoczony na zimno. Nierafinowany

Do stosowania zewnętrznego po wcześniejszym rozcieńczeniu (z innym olejekiem np. Arganowym lub jojoba). Ze względu na silne działanie, nie stosować na skórę w postaci nierozcieńczonej. Olejek można także sotosować w formie inhalacji, kompresów oraz jako dodatek do kąpieli.

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu , w temperaturze pokojowej nie większej niż 25*C lub jeśli ktoś preferuje , w lodówce , unikać bezpośredniego dostępu wilgoci i nasłonecznionych miejsc

Skład(INCI)

Calophyllum Inophyllum Seed Oil

Kraj Pochodzenia

Indie

Zawartość:

50ml

Producent

GRANUM

O Producencie:

Granum (dawniej Grupa MTS) jest firmą produkującą oraz sprzedającą szeroki wachlarz produktów, z których wiele z nich opartych jest o naturalne składniki. Firma sprowadza towar od sprawdzonych dostawców z wielu krajów świata. W asortymencie firmy klienci znajdą między innymi surowce zielarskie, olejki eteryczne czy suplementy diety. Wszystkie produkty są konfekcjonowane przez tą firmę co daje gwarancję świeżości.

Nieustanny nadzór Inspekcji Sanitarnej oraz przestrzeganie procedur produkcji powodują, że klient dostaje taki produkt jaki zamawia i jest on wysokiej jakości. Jednym z bardziej popularnych produktów producenta jest z pewnością szeroko wykorzystywany teraz olej kokosowy nierafinowany, znajdujący swoje zastosowanie zarówno w kosmetyce jak i jako olej spożywczy.

Firma śledzi na bieżąco trendy na rynku co pozwala firmie opracowywać nowe i ciekawe produkty, na które jest obecnie zapotrzebowanie. GRANUM to firma, która rodziła się z idei. Z pasji, która pozwoliła połączyć różnych ludzi i w konsekwencji zbudować firmę o ogólnopolskim zasięgu.

Opinie

Napisz opinię

Olej Tamanu 50ml GRANUM

Olej Tamanu 50ml GRANUM

Napisz opinię

Produkty powiązane