Kategorie Bloga

Główna

Cytrynian magnezu 120tabl SWANSON

087614023397

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

47,85 zł

Więcej informacji

Cytrynian magnezu 

suplement diety

 

 

1 tabletka

2 tabletki

dzienne referencyjne

wartości spożycia

Magnez (cytrynian magnezu)

 225mg

450mg

 60% / 120%

Skład: Cytrynian magnezu, otoczka kapsułki: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylajace: kwas stearynowy i stearynian magnezu, kroskarmeloza sodowa, substancja do stosowania na powierzchni: szelak.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto:

120tabl

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

SWU339

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Cytrynian magnezu w tabletkach polecana może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Cytrynian magnezu w tabletkach firmy Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Cytrynian magnezu i jego właściwości są szeroko opisywane w literaturze. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Cytrynian magnezu 120tabl SWANSON

Cytrynian magnezu 120tabl SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane