Kategorie Bloga

Główna

Oregano & Peppermint oil (olej z oregano i mięty pieprzowej) 60kaps SWANSON

087614116532

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

49,99 zł

Więcej informacji

Oregano & Peppermint oil (olej z oregano i mięty pieprzowej)

suplement diety

1 kapsułka

Olej z oregano (Origanum vulgare) (liście)

(standaryzowany do minimum 60% karwakrolu)

150mg

(90mg)

Mięta pieprzowa (Menthae piperitae) (liście)

150mg

SKŁADNIKI: Olej z oregano, olej z mięty pieprzowej, otoczka kapsułki: żelatyna, olej z otrąb ryżowych, woda oczyszczona.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Zawartość netto:

60kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

SW1653

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Olej z oregano i mięty pieprzowej w kapsułkach polecany może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Oregano & Peppermint Oil (Olej z oregano i mięty pieprzowej) w kapsułkach firmy Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Oregano oraz Mięta pieprzowa i ich właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Oregano & Peppermint oil (olej z oregano i mięty pieprzowej) 60kaps SWANSON

Oregano & Peppermint oil (olej z oregano i mięty pieprzowej) 60kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane