Kategorie Bloga

Główna

Pankro Herbs 60kaps INWENT HERBS

5904730031097

Inwent Herbs s.c. »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

32,50 zł

Więcej informacji

Suplement Diety PANKRO HERBS – Trzustka, Dwunastnica, Jelita 

suplement diety

Pankro Herbs to naturalny suplement diety który w składzie posiada składniki ziołowe stosowane od pokoleń przez znanych fitoterapeutów przy problemach z trzustką, wątrobą, dwunastnicą a także jelitami. Pankro Herbs to czysty preparat ziołowy, nie zawiera w składzie dodatkowych sztucznych substancji chemicznych takich jak wypełniaczy, antyzbrylaczy, konserwantów i itp. Składniki produktu Pankro Herbs są zamknięte w łatwej do połknięcia i szybko się rozkładającej w układzie trawiennym kapsułce.

Składniki:
Zalecana porcja dzienna (2 kaps) zawiera: kwiat kocanki (Helichrystii arenarium) 80 mg, ziele bylicy bożego drzewka ( Artemisia abrotanum) 80mg, korzeń arcydzięgla (Archangelica officinalis) 60 mg, ziele macierzanki (Thymus serpyllum) 60 mg, korzeń mniszka (Taraxacum officinale) 60 mg, kłącze perzu (Agropyron repens) 40 mg,korzeń pokrzywy (Urtica dioica) 40 mg, kwiat nagietka (Calendula officinalis) 40 mg, szyszka chmielu (Humulus lupulus) 40 mg. Nie zawiera: antyzbrylaczy, wypełniaczy, konserwantów, itp. Otoczka kapsułki wykonana z żelatyny. Masa netto kapsułki: 250 mg

Działanie:
Kocanka – liczne badania wykazały, że związki czynne w niej zawarte wspomagają funkcję wydzielniczą trzustki, zmniejszają napięcie mięśni gładkich jelit, pęcherzyka żółciowego i przewodów żółciowych oraz zwieracza bańki wątrobowo – trzustkowej.
Arcydzięgiel – zwiększa ilość soku żołądkowego, ułatwia i przyspiesza trawienie. Wykazuje działanie przeciwskurczowe na mięśnie jelit i przewody żółciowe.
Bylica boże drzewko – pobudza czynność żółciotwórczą wątroby oraz zwiększa przepływ żółci do dwunastnicy. Niweluje wzdęcia, zapobiega biegunkom i zmniejsza stany zapalne w obrębie błony śluzowej jelit.
Macierzanka – stymuluje wytwarzanie soku trzustkowego i zmniejsza stany skurczowe jelit. Wykazuje działanie przeciwbakteryjne, ułatwia i poprawia trawienie.
Mniszek – pobudza czynności trzustki i wątroby, zwiększa ilość wytwarzanej żółci i ułatwia jej przepływ do dwunastnicy, działa rozkurczowo na pęcherzyk żółciowy i przewody żółciowe i obniża poziom glukozy we krwi.
Perz – ułatwia usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii
Pokrzywa – pobudza wydzielanie soku żołądkowego, ułatwia trawienie i przyswajanie składników pokarmu. Zmniejsza stany zapalne przewodu pokarmowego i przeciwdziała nasilonym biegunkom.
Nagietek – pobudza czynności wydzielnicze, działa przeciwskurczowo na cały przewód pokarmowy, wspomaga wytwarzanie żółci i soku trzustkowego.
Chmiel – zmniejsza napięcie mięśni gładkich jelit oraz pobudza wydzielanie enzymów trawiennych.

Sposób użycia:
1 do 2 kapsułek dziennie po posiłku popijając wodą.

Maksymalna porcja do spożycia w ciągu dnia wynosi 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Aby zachować dobrą kondycję i zapewnić prawidłowe funkcjonowanie organizmu należy prowadzić zdrowy tryb życia oraz stosować zróżnicowaną dietę.

Przeciwwskazania:

Preparat nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Produkt nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Przechowywanie:

Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci oraz chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Zawartość:

60 kapsułek

Producent:

Inwent Herbs

Opinie

Napisz opinię

Pankro Herbs 60kaps INWENT HERBS

Pankro Herbs 60kaps INWENT HERBS

Napisz opinię

Produkty powiązane