Kategorie Bloga

Główna

Mąka kokosowa 1000g GRANUM

0000006184

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

8,90 zł

Więcej informacji

Mąka kokosowa 1000g

Mąka kokosowa pozyskiwana jest z miąszu kokosów jako produkt uboczny podczas produkcji olejów kokosowych. Ma delikatnie kokosowy smak i aromat pomimo tego nie jest jednak słodka. Zawiera ponadto duże ilości błonnika oraz białka lecz mało węglowodanów, co czyni ją możliwym substytutem normalnych mąk tak powszechnie stosowanych w kuchni.

Skład:

mąka kokosowa 100%

Przeznaczenie:

Mąka kokosowa doskonale nadaje się do wypieków ciast, ciasteczek, gofrów, naleśników, do sporządzania koktajli z dodatkiem mleka, jogurtu oraz soku.

Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu suchym , chłodnym i wolnym od obcych zapachów.

Produkt może zawierać śladowe ilości orzechów ziemnych, gorczycy, glutenu, soi.

Kraj pochodzenia:

Indonezja

Masa netto:

1000g

Producent:

GRANUM

O Producencie:

Granum (dawniej Grupa MTS) jest firmą produkującą oraz sprzedającą szeroki wachlarz produktów, z których wiele z nich opartych jest o naturalne składniki. Firma sprowadza towar od sprawdzonych dostawców z wielu krajów świata. W asortymencie firmy klienci znajdą między innymi surowce zielarskie, olejki eteryczne czy suplementy diety. Wszystkie produkty są konfekcjonowane przez tą firmę co daje gwarancję świeżości.

Nieustanny nadzór Inspekcji Sanitarnej oraz przestrzeganie procedur produkcji powodują, że klient dostaje taki produkt jaki zamawia i jest on wysokiej jakości. Jednym z bardziej popularnych produktów producenta jest z pewnością szeroko wykorzystywany teraz olej kokosowy nierafinowany, znajdujący swoje zastosowanie zarówno w kosmetyce jak i jako olej spożywczy.

Firma śledzi na bieżąco trendy na rynku co pozwala firmie opracowywać nowe i ciekawe produkty, na które jest obecnie zapotrzebowanie. GRANUM to firma, która rodziła się z idei. Z pasji, która pozwoliła połączyć różnych ludzi i w konsekwencji zbudować firmę o ogólnopolskim zasięgu.

Opinie

Napisz opinię

Mąka kokosowa 1000g GRANUM

Mąka kokosowa 1000g GRANUM

Napisz opinię

Produkty powiązane