Kategorie Bloga

Główna

Soda Oczyszczona (wodorowęglan sodu) worek 1000g GRANUM

0000006185

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

9,90 zł

Więcej informacji

Soda Oczyszczona (wodorowęglan sodu) worek 1000g GRANUM

Soda oczyszczona - w przeciwieństwie do powszechnie stosowanych w gospodarstwach domowych środków czyszczących, piorących i wybielaczy soda nie jest szkodliwa dla organizmu ludzkiego, ponieważ nie grozi poparzeniem ani zatruciem pożarami. Jest substancją niepalną. Stosuje się ją również w przemyśle farmaceutycznym oraz kosmetycznym.

W kuchni swoje zastosowanie znajduje jako zmiękczacz wody, ale i zapobiega rdzewieniu, usuwa brzydkie zapachy z lodówki, likwiduje plamy z kawy i herbaty, zastępuje drożdże oraz czyści praktycznie wszystkie sprzęty kuchenne. 

Świetnie sprawdza się w czyszczeniu złotej i srebrnej biżuterii, pozbywaniu się plam potu i krwi z tkanin, a także w usuwaniu kamienia. 

Soda oczyszczona ma naprawdę bardzo dużo zastosowań. Jeśli chodzi o kosmetykę to usuwa brzydki zapach stóp, zapobiega poceniu, a także może być pomocna w pozbywaniu się aft. 

Produkt może zawierać śladowe ilości glutenu , orzechów ziemnych, nasion sezamu, gorczycy oraz soji

Skład:

Wodorowęglan sodu

Stosowanie:

Przemysł chemiczny, spożywczy

Przeciwwskazania

Unikać kontaktu z oczami

Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu suchym niedostępnym dla dzieci

Kraj pochodzenia:

Turcja

Masa netto:

1000g

Producent:

GRANUM

O Producencie:

Granum (dawniej Grupa MTS) jest firmą produkującą oraz sprzedającą szeroki wachlarz produktów, z których wiele z nich opartych jest o naturalne składniki. Firma sprowadza towar od sprawdzonych dostawców z wielu krajów świata. W asortymencie firmy klienci znajdą między innymi surowce zielarskie, olejki eteryczne czy suplementy diety. Wszystkie produkty są konfekcjonowane przez tą firmę co daje gwarancję świeżości.

Nieustanny nadzór Inspekcji Sanitarnej oraz przestrzeganie procedur produkcji powodują, że klient dostaje taki produkt jaki zamawia i jest on wysokiej jakości. Jednym z bardziej popularnych produktów producenta jest z pewnością szeroko wykorzystywany teraz olej kokosowy nierafinowany, znajdujący swoje zastosowanie zarówno w kosmetyce jak i jako olej spożywczy.

Firma śledzi na bieżąco trendy na rynku co pozwala firmie opracowywać nowe i ciekawe produkty, na które jest obecnie zapotrzebowanie. GRANUM to firma, która rodziła się z idei. Z pasji, która pozwoliła połączyć różnych ludzi i w konsekwencji zbudować firmę o ogólnopolskim zasięgu.

Opinie

Napisz opinię

Soda Oczyszczona (wodorowęglan sodu) worek 1000g GRANUM

Soda Oczyszczona (wodorowęglan sodu) worek 1000g GRANUM

Napisz opinię

Produkty powiązane