Kategorie Bloga

Główna

Cordyceps complex 60kaps SWANSON

087614142319

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

63,00 zł

Więcej informacji

Cordyceps complex 60kaps SWANSON

suplement diety

kordyceps

1 kapsułka

Cordyceps Sinensis ekstrakt (grzybnia) (standaryzacja do minimum 14mg kwasu kordycepsowego)

200mg

Reishi ekstrakt (Ganoderma lucidum) (owocniki) (standaryzacja do minimum 60mg polisacharydów)

200mg

Shiitake ekstrakt (Lentinus edodes) (standaryzacja do minimum 40mg polisacharydów)

200mg

Skład: Cordyceps sinensis ekstrakt, Reishi ekstrakt, Shiitake ekstrakt, mąka ryżowa, otoczka kapsułki: hypromemoza, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, maltodekstryna.

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość:

60kaps

Producent:

Swanson

SWH231

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Kordyceps kompleks w kapsułkach polecana może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Cordyceps Complex w kapułkach firmy Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Opinie

Napisz opinię

Cordyceps complex 60kaps SWANSON

Cordyceps complex 60kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane