Kategorie Bloga

Główna

Ziemia Okrzemkowa Diatomit 1000g NATVITA

5902096502381

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

39,90 zł

Więcej informacji

Ziemia Okrzemkowa Diatomit 1000g NATVITA

Suplement Diety

Ziemia okrzemkowa Diatomit  - Jakość Spożywcza, krzemionka amorficzna
Pochodzi z USA ze złoża słodkowodnego o wysokiej czystości.
Diatomit zawiera mniej niż 1% krzemu krystalicznego i 89%-94% amorficznej krzemionki SiO2.
Stosowana w przemyśle spożywczym.
Organiczna ziemia okremkowa składająca się ze skorupek jednokomórkowych mikroskopijnych organizmów żyjących miliony lat temu - fitoplanktony.

Skład:

100% ziemi okrzemkowej pochodzenia słodkowodnego (krzemionka amorficzna)

Pochodzenie:

Stany Zjednoczone Ameryki

Ziemia okrzemkowa Diatomit - Jakość Spożywcza, krzemionka amorficzna pochodzi z USA ze złoża słodkowodnego o wysokiej czystości. Diatomit zawiera mniej niż 1% krzemu krystalicznego i 89%-94% amorficznej krzemionki SiO2. Stosowana w przemyśle spożywczym. Organiczna ziemia okremkowa składająca się ze skorupek jednokomórkowych mikroskopijnych organizmów żyjących miliony lat temu - fitoplanktony.


Zalecenia i środki ostrożności:

Unikać kontaktu ziemi okrzemkowej z oczami z powodu właściwości wysuszających. Unikaj długotrwałego wdychania dużych stężeń rozpylanej ziemi okrzemkowej, ponieważ może to doprowadzić do podrażnień układu oddechowego. Jeżeli zażywasz leki, skontaktuj się z lekarzem zanim zaczniesz stosować ziemię okrzemkową w celu skonsultowania ewentualnych jej interakcji z przyjmowanymi lekami. Skontaktuj się z lekarzem również wtedy, gdy masz wątpliwości odnośnie stosowania ziemi okrzemkowej.

Diatomitu nie wolno podawać dzieciom poniżej 12 roku życia. Stosowanie ziemi okrzemkowej w innych celach niż tych dopuszczonych przez EPA, USDA lub FDA podlega surowym prawom restrykcyjnym.

Zalecane spożycie:

ziemię okrzemkową należy dawkować stopniowo. Rozpocząć od 1 miarki (3 g) przez 7 dni. Następnie co tydzień zwiększać porcję o 1 miarkę, do maksymalnie 5 miarek (15g) na dzień. Proces zwiększania dawki jest indywidualny i zależy od reakcji organizmu. W przypadku, gdy zwiększy się dawkę zbyt szybko mogą wystąpić niepożądane, grypopodobne objawy.Należy wówczas zmniejszyć dawkę o połowę.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jej składników.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Zawartość:

1000g

Producent:

NatVita

Opinie

Napisz opinię

Ziemia Okrzemkowa Diatomit 1000g NATVITA

Ziemia Okrzemkowa Diatomit 1000g NATVITA

Napisz opinię

Produkty powiązane