Kategorie Bloga

Główna

Leuzea Kłącze mielone 50g NATURA WITA

5902194540506

NATURA WITA »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

21,70 zł

Więcej informacji

Leuzea Kłącze mielone 50g NATURA WITA

Szczodrak Krokoszowaty

Leuzea polepsza koncentrację psychiczną i zapamiętywanie, zmniejsza nerwowość i wybuchowość, normalizuje sen, powoduje samoistny wzrost witalności i siły mięśni, jest pomocna przy zaburzeniach funkcji seksualnych, zmniejsza pocią do alkoholu i potrzebę używania cukru. Ma działanie anaboliczne, zwiększa wydolność przy pracy fizycznej i umysłowej, daje pogodę ducha. Korzeń Marala, Leuzea jest dziko spotykana na Syberii, Azji Środkowej, Ałtaju, gdzie była stosowana od wieków w lecznictwie ludowym i znana z tego że jest to specyficzne zioło dodające sił i ziele młodości. Według badaczy substancją która odpowiada za jego właściwości jest 20 ekdysteron czyli substancja roślinna zawarta między innymi w Leuzea i sierpik koronowaty zaliczana do steroidów roślinnych. W stanie dzikim Leuzea rośnie w kępach na terenach górskich łąk.

Skład:

leuzea kłącze mielone 100%

Sposób przygotowania naparu:

1 1/2 łyżki zmielonego kłącza gotujemy 7 do 10 minut w 1/2 litra wody, pozostawiamy do naciągnięcia na 30 minut. Pijemy jako herbatka tonizującą, (działająca wzmacniająco, relaksująco) Zmielone kłącze można dodawać do jogurtów, serków i innych produktów spożywczych.

Kraj pochodzenia:

Rosja

Masa netto:

50g

Producent:

Wyprodukowano dla Natura Wita Sp. z o.o. Kopernia 9, 28-400 Pińczów przez Natur-Vit Sp. z o.o. Bogucice Pierwsze 37, 28-400 Pińczów

Inne nazwy:

Maral Root  Rhaponticum carthamoides  sierpik koronowaty 

Opinie

Ocena 
2018-10-23

Moc

Ma w sobie moc. Rosjanie już ją opatentowali...

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Leuzea Kłącze mielone 50g NATURA WITA

Leuzea Kłącze mielone 50g NATURA WITA

Napisz opinię

Produkty powiązane