Kategorie Bloga

Główna

Leuzea Kłącze mielone 50g NATURA WITA

5902194540506

NATURA WITA »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

25,00 zł

Więcej informacji

Szczodrak Krokoszowaty susz ziołowy

Korzeń Marala, Leuzea jest dziko spotykana na Syberii, Azji Środkowej, Ałtaju, gdzie była stosowana od wieków w lecznictwie ludowym

Według badaczy substancją która odpowiada za jej opisywane właściwości jest 20 ekdysteron czyli substancja roślinna zawarta między innymi w Leuzea i sierpik koronowaty zaliczana do steroidów roślinnych. W stanie dzikim Leuzea rośnie w kępach na terenach górskich łąk.

Składniki:

leuzea kłącze mielone 100%

Sposób przygotowania naparu:

2 łyżeczki mielonego korzenia zalać 1 szklanką  gorącej wody odstawić na 30 minut, przecedzić. Wypić w ciągu dnia w 3 dawkach. Zmielony produkt można dodawać do jogurtów, serków lub innych produktów spożywczych.

Ostrzeżenia: Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie stosować w przypadku uczulenia na składniki preparatu. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować u dzieci i kobiet w ciąży.

Kraj pochodzenia:

Rosja

Masa netto:

50g

Producent:

Wyprodukowano dla Natura Wita Sp. z o.o. Kopernia 9, 28-400 Pińczów przez Natur-Vit Sp. z o.o. Bogucice Pierwsze 37, 28-400 Pińczów

Inne nazwy:

Maral Root  Rhaponticum carthamoides  sierpik koronowaty 

Opinie

Ocena 
2018-10-23

Moc

Ma w sobie moc. Rosjanie już ją opatentowali...

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Leuzea Kłącze mielone 50g NATURA WITA

Leuzea Kłącze mielone 50g NATURA WITA

Napisz opinię

Produkty powiązane