Kategorie Bloga

Główna

Leuzea Kłącze 50g NATURA WITA

5902194540490

NATURA WITA »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

23,80 zł

476,00 zł za 1kg

Więcej informacji

Suplement Diety

Szczodrak krokoszowaty (łac. Rhaponticum carthamoides) znany głównie pod nazwą leuzea lub leuzea krokoszowata to gatunek byliny wywodzącej się z rośliny astrowatych, która występuje przede wszsytkim w rejonach górskich (pow. 1700 m n.p.m.) w Azji środkowej oraz na Syberii

Korzeń Marala, Leuzea jest dziko spotykana na Syberii, Azji Środkowej, Ałtaju, gdzie była stosowana od wieków w lecznictwie ludowym. Według badaczy substancją która odpowiada za jego właściwości jest 20 ekdysteron czyli substancja roślinna zawarta między innymi w Leuzea i sierpiku koronowatym zaliczana do steroidów roślinnych.

W stanie dzikim Leuzea rośnie w kępach na terenach górskich łąk. Korzeń Szczodraka Krokoszowatego był często wygrzebywany z ziemii przez jelenie w trakcie rykowiska. W Polsce roślina ta nie rośnie i jest to roślina mało znana w naszej strefie klimatycznej. Maaral korzeń to synonim nazwy Leuzei

Składniki:

leuzea kłącze 100%

susz ziołowy leuzea korzeń szczodrak krokoszowaty

Sposób przygotowania:

2 łyżeczki mielonego korzenia zalać 1 szklanką  gorącej wody odstawić na 30 minut, przecedzić. Wypić w ciągu dnia w 3 dawkach. Zmielony produkt można dodawać do jogurtów, serków lub innych produktów spożywczych. Zalecana do spożycia dzienna porcja: około 2 łyżeczki produktu dziennie. Najlepsze efekty przynosi systematyczne spożywanie produktu.

UWAGA:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na składniki preparatu. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować u dzieci i kobiet w ciąży.

Przechowywanie:


Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed wilgocią. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Masa netto:

50g

Producent:

Wyprodukowano w Polsce dla:

Natura Wita Sp. z o.o.,

Kopernia 9,

28-400 Pińczów

www.natura-wita.pl

www.sklepnaturawita.pl

Produkty powiązane