Główna

Leuzea Kłącze 50g NATUR-VIT

5902194540490

NATUR-VIT »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

10,99 zł

Więcej informacji

Leuzea Kłącze

Szczodrak Krokoszowaty

Leuzea polepsza koncentrację psychiczną i zapamiętywanie, zmniejsza nerwowość i wybuchowość, normalizuje sen, powoduje samoistny wzrost witalności i siły mięśni, jest pomocna przy zaburzeniach funkcji seksualnych, zmniejsza pociąg do alkoholu i potrzebę używania cukru. 20 ekdysteron ma działanie anaboliczne, zwiększa wydolność przy pracy fizycznej i umysłowej, daje pogodę ducha. Korzeń Marala, Leuzea jest dziko spotykana na Syberii, Azji Środkowej, Ałtaju, gdzie była stosowana od wieków w lecznictwie ludowym i znana z tego że jest to specyficzne zioło dodające sił i ziele młodości. Według badaczy substancją która odpowiada za jego właściwości jest 20 ekdysteron czyli substancja roślinna zawarta między innymi w Leuzea i sierpiku koronowatym zaliczana do steroidów roślinnych. W stanie dzikim Leuzea rośnie w kępach na terenach górskich łąk. 

Skład:

leuzea kłącze 100%

susz ziołowy leuzea korzeń szczodrak krokoszowaty

Sposób przygotowania odwaru:

2 łyżki suszonego, rozdrobnionego kłącza gotujemy 30 minut w 1/2 litra wody, pozostawiamy do nasiąknięcia pod przykryciem na 4 godziny, odcedzamy.

Sposób przygotowania naparu:

2 łyżki starannie rozdrobnionego kłącza gotujemy 7 do 10 minut w 1/2 litra wody, pozostawiamy do nasiąknięcia na 30 minut. Pijemy jako herbatkę tonizującą, (działającą wzmacniająco, relaksująco). Zielony korzeń można dodawać do jogurtów, serków i innych produktów spożywczych.

Z kłącza Leuzei przygotowane są też nalewki. Dzięki użyciu alkoholu można w nich wyekstrachować znacznie więcej substancji aktywnych.

Kraj pochodzenia:

Rosja

Masa netto:

50g

Producent:

NATURA WITA

Inne nazwy:

Maral Root Korzeń Marala Rhaponticum carthamoides Leuzea carthamoides sierpik koronowaty korzeń leuzea leuzea korzeń szczodrak korzeń szczodrak kłącze szczodrak krokoszowaty korzeń KORZEŃ SZCZODRAKA KORZEŃ LEUZEI SZCZODRAK KROKOSZOWATY KORZEŃ 20 ekdyson

Natur-Vit Natur Vit Natur-Wit Natur Wit NaturVit NaturWit NaturaVita NaturaWita Natura-Wita Natura Wita Natura-Vita Natura Vita

Opinie

Ocena 
2018-01-05

Polecam

Polecam szczególnie na nalewkę ;)

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Leuzea Kłącze 50g NATUR-VIT

Leuzea Kłącze 50g NATUR-VIT

Napisz opinię

Produkty powiązane