Leuzea kłącze naturalne wzmocnienie organizmu ekdysteron MojaNatura.pl

Kategorie Bloga

Główna

Leuzea Kłącze 50g NATUR-VIT

5902194540490

NATUR-VIT »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

10,99 zł

Więcej informacji

Leuzea Kłącze

Szczodrak Krokoszowaty

Leuzea polepsza koncentrację psychiczną i zapamiętywanie, zmniejsza nerwowość i wybuchowość, normalizuje sen, powoduje samoistny wzrost witalności i siły mięśni, jest pomocna przy zaburzeniach funkcji seksualnych, zmniejsza pociąg do alkoholu i potrzebę używania cukru. 20 ekdysteron ma działanie anaboliczne, zwiększa wydolność przy pracy fizycznej i umysłowej, daje pogodę ducha. Korzeń Marala, Leuzea jest dziko spotykana na Syberii, Azji Środkowej, Ałtaju, gdzie była stosowana od wieków w lecznictwie ludowym i znana z tego że jest to specyficzne zioło dodające sił i ziele młodości. Według badaczy substancją która odpowiada za jego właściwości jest 20 ekdysteron czyli substancja roślinna zawarta między innymi w Leuzea i sierpiku koronowatym zaliczana do steroidów roślinnych. W stanie dzikim Leuzea rośnie w kępach na terenach górskich łąk. Korzeń Szczodraka Krokoszowatego był często wygrzebywany z ziemii przez jelenie w trakcie rykowiska. W Polsce roślina ta nie rośnie i jest to roślina mało znana w naszej strefie klimatycznej. 

Skład:

leuzea kłącze 100%

susz ziołowy leuzea korzeń szczodrak krokoszowaty

Sposób przygotowania odwaru:

2 łyżki suszonego, rozdrobnionego kłącza gotujemy 30 minut w 1/2 litra wody, pozostawiamy do nasiąknięcia pod przykryciem na 4 godziny, odcedzamy.

Sposób przygotowania naparu:

2 łyżki starannie rozdrobnionego kłącza gotujemy 7 do 10 minut w 1/2 litra wody, pozostawiamy do nasiąknięcia na 30 minut. Pijemy jako herbatkę tonizującą, (działającą wzmacniająco, relaksująco). Zielony korzeń można dodawać do jogurtów, serków i innych produktów spożywczych.

Z kłącza Leuzei przygotowane są też nalewki. Dzięki użyciu alkoholu można w nich wyekstrachować znacznie więcej substancji aktywnych.

Kraj pochodzenia:

Rosja

Masa netto:

50g

Producent:

NATURA WITA

Inne nazwy:

Maral Root  Rhaponticum carthamoides  sierpik koronowaty kłącze  20 ekdyson

Natur-Vit Natur Vit Natur-Wit Natur Wit NaturVit NaturWit NaturaVita NaturaWita Natura-Wita Natura Wita Natura-Vita Natura Vita

Opinie

Ocena 
2018-01-05

Polecam

Polecam szczególnie na nalewkę ;)

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Leuzea Kłącze 50g NATUR-VIT

Leuzea Kłącze 50g NATUR-VIT

Napisz opinię

Produkty powiązane