Kategorie Bloga

Główna

Naturalny kryształ Ałun w sztyfcie 60g BIOMIKA

0000006719

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

11,50 zł

Więcej informacji

Naturalny kryształ Ałun w sztyfcie 60g BIOMIKA

Kamień Ałun w Sztyfcie 60g

Niezwykły możliwie najprostszy w składzie dezodorant w postaci kawałka minerału, to nic innego jak substancja krystaliczna z ałunu potasowego pozwala ona na skuteczne pozbyie się dyskomfortu związanego z nadmierną potliwością i nieprzyjemnym zapachem. Wygodny w użyciu i nadający się do aplikowania pod pachy, na stopy, plecy w celu zneutralizowania wydzielania i zapachu potu lub po goleniu i depilacji aby ograniczyć pieczenie i podrażnienie skóry.

Ałun naturalny w sztyfcie to produkt przeznaczony także dla alergików,bo w nie podrażnia on skóry wrażliwej. Ałun swoim działaniem nie blokuje porów skórnych, pozwalając po zastosowaniu skórze swobodnie oddychać. Dzięki bezzapachowej i bezbarwnej konsystencji kamień ałunu w sztyfcie nie pozostawia śladów na skórze ani też żadnych plam na odzieży. W połączeniu z wodą kryształ tworzy roztwór o odczynie kwasowym dzięki czemu wykazuje działanie ściągające, antybakteryjne i antyseptyczne. Nie pozwala na namnażanie się bakterii przyczyniających się i powodujących powstawanie nieprzyjemnej woni potu. Ałun ułatwia także gojenie się skaleczeń na przykład powstających podczas golenia się i dezynfekuje ukąszenia owadów. Podczas pocierania skóry naturalnum ałunem, powstaje na niej niewidoczna warstwa ochronna (rozpuszczony w wodzie minerał), zapobiegająca rozwojowi bakterii rozkładających pot (które to bakterie są przyczyna nieprzyjemnego zapachu). Jest on wyjątkowo skute­cznym kosmetykiem. Efekt świeżości po zastosowaniu ałunu utrzymuje się nawet przez 24 godziny.

Bez Zapachu - Bez Parafiny  - Bez Barwników -Naturalny Mineralny kosmetyk -antyperspirant w sztyfcie

Składniki aktywne: 

Ałun potasowy wykazuje działanie neutralizujące nieprzyjemny zapach potu.Sposób użycia: Nawilżyć wodą i przystąpić do aplikacji. Do użycia: pod pachy, na skórę pod goleniu, stopy, miejsca ukąszenia owadów, drobne skaleczenia, trądzik młodzieńczy, afty.

Skład (INCI): 

potassium alum

Zawartość:

60g

Producent

BIOMIKAOpinie

Napisz opinię

Naturalny kryształ Ałun w sztyfcie 60g BIOMIKA

Naturalny kryształ Ałun w sztyfcie 60g BIOMIKA

Napisz opinię

Produkty powiązane