Kategorie Bloga

Główna

Full Spectrum Herbal Circulatory Care 60kaps SWANSON

087614114910

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

27,50 zł

Więcej informacji

Full Spectrum Herbal Circulatory Care 60kaps SWANSON

suplement diety

 

1 kapsułka

Ruszczyk kolczasty (Ruscus aculeatus) (korzeń)

200mg

Głóg owoce (Crataegus oxyacantha) (kwiat)

200mg

Hesperydyna (ze skórki cytrusa)

200mg

Składniki: 

Ruszczyk kolczasty, głóg owoce, hesperydyna, otoczka kapsułki: żelatyna, substancje przeciw zbrylające: stearynian magnezu i dwutlenek krzemu.

Sposób użycia: 

Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie: 

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość:

60 kaps

Producent:

Swanson

SW1491

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Herbal Circulatory Care w kapsułkach polecany może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Full Spectrum Herbal Circulatory Care w kapsułkach firmy Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Ruszczyk oraz Głóg i ich właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Full Spectrum Herbal Circulatory Care 60kaps SWANSON

Full Spectrum Herbal Circulatory Care 60kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane