Kategorie Bloga

Główna

Erytrytol 1000g GRANUM

5902175366309

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

25,65 zł

Więcej informacji

Erytrytol 1000g GRANUM

Erytrytol - Naturalny Słodzik Erytrol

Erytrytol - to w 100% naturalny substytut cukru bez kalorii, który smakuje i wygląda jak cukier. Nie zawiera węglowodanów

Erytrytol należy do alkoholi cukrowych, ma zerową wartość energetyczną i jest w 70% tak słodki jak zwykły cukier. Należy zatem zastąpić 100 g zwykłego cukru od 120 g do 140 g erytrolu. Występuje naturalnie w winogronach, melonach, gruszkach, owocach morza czy grzybach.
Dzięki swojej unikalnej strukturze chemicznej nie ulega trawieniu przez ludzkie enzymy trawienne i jest niemal w całości niemetabolizowany co oznacza, że ulega wydaleniu z organizmu w niezmienionej postaci przez układ moczowy. 

Stosowanie:

Na jedną porcję nie więcej niż 10-15g (4-6 łyżeczek).

Erytrytol jest dobrze tolerowany przez organizm, gdy dzienna dawka mieści się między 20 a 35g.

Spożycie powyżej 50g może powodować przeczyszczenie.

Produkt może zawierać śladowe ilości orzechów ziemnych, gorczycy, glutenu, soi.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, suchym chłodnym, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Skład:

100% Erytrytol

Produkt może zawierać śladowe ilości orzechów ziemnych, gorczycy, glutenu, soi

Kraj pochodzenia:

Chiny

Zawartość:

1000g

Producent:

GRANUM

O Producencie:

Granum (dawniej Grupa MTS) jest firmą produkującą oraz sprzedającą szeroki wachlarz produktów, z których wiele z nich opartych jest o naturalne składniki. Firma sprowadza towar od sprawdzonych dostawców z wielu krajów świata. W asortymencie firmy klienci znajdą między innymi surowce zielarskie, olejki eteryczne czy suplementy diety. Wszystkie produkty są konfekcjonowane przez tą firmę co daje gwarancję świeżości.

Nieustanny nadzór Inspekcji Sanitarnej oraz przestrzeganie procedur produkcji powodują, że klient dostaje taki produkt jaki zamawia i jest on wysokiej jakości. Jednym z bardziej popularnych produktów producenta jest z pewnością szeroko wykorzystywany teraz olej kokosowy nierafinowany, znajdujący swoje zastosowanie zarówno w kosmetyce jak i jako olej spożywczy.

Firma śledzi na bieżąco trendy na rynku co pozwala firmie opracowywać nowe i ciekawe produkty, na które jest obecnie zapotrzebowanie. GRANUM to firma, która rodziła się z idei. Z pasji, która pozwoliła połączyć różnych ludzi i w konsekwencji zbudować firmę o ogólnopolskim zasięgu.

Opinie

Napisz opinię

Erytrytol 1000g GRANUM

Erytrytol 1000g GRANUM

Napisz opinię

Produkty powiązane