Kategorie Bloga

Główna

Miedź koloidalna 300ml PRO AKTIV

5905133149105

PRO AKTIV »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

In stock

Ostatnie egzemplarze!

44,28 zł

14,76 zł za 100ml

Więcej informacji

Miedź koloidalna 300ml PRO AKTIV

Miedź koloidalna do stosowania zewnętrznego

Miedź koloidalna to specyfik o bardzo szerokim i różnorodnym zastosowaniu, który powinien znaleźć się w Twoim domu. Wykorzystasz go zarówno do pielęgnacji swojej skóry, jak i dbałości o czystość i higieniczność swojego mieszkania.

Przekonaj się, jak wiele zalet posiada ten wydawać by się mogło, zwyczajny roztwór. Miedź koloidalna może być stosowana w codziennej pielęgnacji skóry i ciała. Sprawia, że skóra jest jędrna i promienna a nawet przesuszone włosy wyglądają na zdrowsze i odpowiednio nawilżone.

Miedź koloidalna przynosi również wsparcie osobom, które zmagają się z nadmierną potliwością i przykrym zapachem potu. Dzięki swoim właściwościom antyseptycznym sprawia, że wydzielanie potu nie tylko się zmniejsza, ale również nie ma on przykrego dla nas zapachu. Jednak miedź koloidalna sprawdza się nie tylko w pielęgnacji ciała. Z powodzeniem możesz ją stosować również w trakcie dbania o czystość swojego mieszkania. Dzięki temu, że hamuje rozwój bakterii i wirusów może pomóc w ich rozprzestrzenianiu.

Wystarczy bowiem przetrzeć nią sprzęty domowe, zlewy czy klamki. Przydaje się również w walce z pleśnią oraz ciemniejącymi fugami w łazience. Usuwanie tych ciężkich, a jednocześnie groźnych dla naszego zdrowia zabrudzeń jeszcze nigdy nie było takie proste.

Produkt przeznaczony do użytku zewnętrznego!

Składniki (INCI):

Aqua, copper (nano).

Użyliśmy wody dejonizowanej wg normy Farmakopei Polskiej wyd. VI, niejonowej miedzi nanocząsteczkowej Cu, (czystość 4n) w formie koloidalnej i koncentracji Cu 25 ppm (25mg/l). 2,5ml zawiera 62,5 ug miedzi

Zastosowanie:

Zewnętrzne stosowanie miedzi nanokoloidalnej polecane jest do:

-poprawy wyglądu skóry i włosów,

-niwelowania wolnych rodników,

a tym samym zapobiega procesom starzenia się naskóka.

Uwaga:

Nie stosować u osób uczulonych na miedź.

Przechowywać szczelnie zamknięte w temperaturze pokojowej, z dala od obszarów działana pól magnetycznych oraz w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zawartość netto:

300ml

Producent:

Pro Aktiv sp. z o.o.

ul. Siarczana 22

30-432 Kraków

Produkty powiązane