Kategorie Bloga

Główna

Gold Krill™ 30kaps OLIMP

5901330032011

Olimp laboratories »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

48,50 zł

Więcej informacji

Suplement diety

Gold Krill™ to suplement diety zawierający wysoko jakościowy olej z kryla antarktycznego Euphausia Superba, pochodzący z najczystszych wód Ziemi, dostarczający kwasów omega-3 w połączeniach fosfolipidowych o wysokiej biodostępności i naturalnego karotenoidu – astaksantyny. Preparat wytwarzany jest w innowacyjnej technologii Flow Caps® Liquid Technology gwarantującej maksymalnie szybką absorpcję w organizmie, świeżość oraz brak nieprzyjemnego zapachu charakterystycznego dla oleju z kryla.Badania naukowe udowodniły, ze odpowiedni udział kwasów omega–3 w diecie człowieka:
  • przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania serca (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA dziennie).
  • przyczynia się do utrzymania właściwego poziomu trój glicerydów we krwi (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 2 g EPA i DHA dziennie. Nie należy przekraczać poziomu uzupełniającego dziennego spożycia wynoszącego 5 g EPA i DHA łącznie.)
  • przyczynia się do utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 3 g EPA i DHA dziennie. Nie należy przekraczać poziomu uzupełniającego dziennego spożycia wynoszącego 5 g EPA i DHA łącznie.)
  • przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie)
  • przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie.)

Innowacyjna kapsułka Flow Caps®:Suplement diety Gold Krill™ zawarty jest w innowacyjnych kapsułkach stworzonych w technologii Flow Caps Liquid Technology®. Jest ona najbardziej zaawansowaną technologią płynną gwarantującą maksymalnie szybkie wchłanianie i wysoką biodostępność składników aktywnych.

Twarda otoczka żelatynowa z opatentowanym systemem zamknięcia, zapobiega utlenianiu się substancji aktywnych zapewniając zachowanie cennych właściwości oraz zabezpiecza przed nieprzyjemnym zapachem. Tego typu rozwiązanie to znaczący przełom w technologii ochrony substancji aktywnych zawartych w kapsułkach.

W tradycyjnych kapsułkach miękkich, stosowanych obecnie na rynku, formują się kanały dyfuzyjne, przez które składniki mogą dyfundować na powierzchnię, gdzie są utleniane, generując charakterystyczny, nieprzyjemny zapach. Technologia Flow Caps® niemal w 100% likwiduje to niekorzystne zjawisko.

Kapsułki Flow Caps® posiadają jeszcze jedną ważną zaletę – mały i opływowy kształt. Dzięki temu są niezwykle łatwe do połknięcia.

Składniki:

ekstrakt lipidowy z kryla antarktycznego Euphausia superba (skorupiak), kapsułka (składnik otoczki - żelatyna)

Informacja żywieniowa

1 kapsułka

Olej z kryla antarktycznego (Euphausia superba)

500 mg

w tym:

 

Fosfolipidy

215 mg

Kwasy Omega-3

120 mg

Kwas eikozapentaenowy (EPA) 

70 mg

Kwas dokozahekstaenowy (DHA)    

32.5 mg

Inne kwasy Omega-3

17.5 mg

Astaksantyna

50 µg

* RWS - referencyjna wartość spożycia.

Przeznaczenie: 

preparat przeznaczony dla osób dbających o prawidłową pracę serca, układu krążenia oraz stosujących dietę ubogą w ryby morskie. 

Przeciwwskazania:

nie stosować w przypadku osób chorych na koagulopatie, przyjmowania leków przeciwzakrzepowych lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Zalecana dzienna porcja: 

1 kapsułka dziennie lub inaczej po konsultacji z lekarzem.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. 

Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto:

30 kaps

Producent:

OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.

POLSKA

Opinie

Napisz opinię

Gold Krill™ 30kaps OLIMP

Gold Krill™ 30kaps OLIMP

Napisz opinię

Produkty powiązane