Kategorie Bloga

Główna

Ashwagandha extract 60kaps SWANSON

087614141060

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

28,50 zł

Więcej informacji

Ashwagandha extract 60kaps SWANSON

suplement diety

Ashwagandha jest ziołem które było wykorzystywane głownie w medycynie ajurwedyjskiej.

Roślina pochodzi głównie z krajów azjatyckich, gdzie była uprawiana od bardzo dawna. Najcenniejszą częścią tej rośliny jest jej korzeń.

  1 kapsułka
Ashwagandha ekstrakt (Withania Somnifera) (korzeń) 
(standaryzowana do min. 2,5% witanolidów)
450mg

(11,25mg)

SKŁADNIKI:

Ashwagandha, otoczka kapsułki: żelatyna, środek zagęszczający: dekstryna, substancja wypełniająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

SPOSÓB UŻYCIA:

Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Informacja ze strony producenta:
Produkt tylko dla dorosłych. Przed spożyciem skonsultuj się z lekarzem jeśli przyjmujesz leki.

Zawartość:

60 kaps

Producent:

Swanson Health Products

SWH287

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata, którego marzeniem było obdarowanie całego świata zdrowiem. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Ekstrakt z Aszwagandy polecany może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Ashwagandha w kapsułkach firmy Swanson to wysokiej jakości produkt uznanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Ashwaghanda i jej właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich. Jednym z opracowań, które w szczegółowy opisuje Ashwagandhę jako surowiec zielarski jest opracowanie w języku angielskim napisane na potrzeby Gujarat Ayuverd University znajdującego się w Indiach, które możemy znaleźć Tutaj

Opinie

Napisz opinię

Ashwagandha extract 60kaps SWANSON

Ashwagandha extract 60kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane