Kategorie Bloga

Główna

Stress Complex 180kaps SWANSON

087614111148

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

66,50 zł

Więcej informacji

Stress Complex 180kaps SWANSON

suplement diety

 

1 kapsułka

Rhodiola rosea (różeniec górski) (korzeń)

225mg

Bazylia pospolita (Ocimum sanctum) (liście)

225mg

Kozłek lekarski (Valeriana officinalis) (korzeń)

225mg

SKŁADNIKI:

Różeniec górski, bazylia pospolita, kozłek lekarski, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

SPOSÓB UŻYCIA:

Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Informacja ze strony producenta:
Może powodować uczucie senności. Nie należy stosować podczas jazdy i obsługi ciężkiego sprzętu. Przed zażyciem skonsultuj się z lekarzem jeśli przyjmujesz leki na receptę, zwłaszcza usypiające i uspokajające.

Zawartość:

180 kaps

Producent:

Swanson Health Products

SW1114

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata, którego marzeniem było obdarowanie całego świata zdrowiem. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Stress Complex polecany może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Stress Complex w kapsułkach firmy Swanson to wysokiej jakości produkt uznanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Opinie

Napisz opinię

Stress Complex 180kaps SWANSON

Stress Complex 180kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane