Kategorie Bloga

Główna

Srebro koloidalne 300ml PRO AKTIV

5905133149075

PRO AKTIV »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

43,90 zł

14,63 zł za 100ml

Więcej informacji

Srebro koloidalne 300ml PRO AKTIV

Czym jest Srebro Koloidalne

Srebro-Argentum, jest pierwiastkiem chemicznym, którego nazwa i symbol chemiczny (Ag) pochodzą z łaciny. Należy ono do grupy metali o specyficznych właściwościach i szerokich możliwościach stosowania. Srebro koloidalne to najczystsza forma srebra

Produkt przeznaczony do użytku zewnętrznego!

NIEJONOWE NANO-SREBRO KOLOIDALNE AG 250 (300 ml) - butelka ciemna szklana farmaceutyczna

Srebro-Argentum, jest pierwiastkiem chemicznym, którego nazwa i symbol chemiczny (Ag) pochodzą z łaciny. Należy ono do grupy metali o specyficznych właściwościach i szerokich możliwościach stosowania. Srebro koloidalne to najczystsza forma srebra, mająca od zarania nauki zastosowanie w medycynie.

Srebro koloidalne jest bezpieczne dla alergików

Czystość Srebra Koloidalnego Pro Aktiv

Koloidy zawarte w tym srebrze koloidalnym określane się jako niejonowe, a to oznacza, że silnie zdyspergowana faza metaliczna koloidów nie zawiera chemicznie przyłączonych ujemnych grup anionowych, a sam metal nie występuje tutaj w postaci dodatniego kationu. Produkowane przez firmę Pro Aktiv nano-cząsteczkowe koloidy zarówno srebra jak i złota, miedzi i platyny nie zawierają charakterystycznych zanieczyszczeń powierzchniowych, spotykanych w koloidach wytwarzanych metodą chemiczną.

Wszystkie preparaty złota, srebra, miedzi i platyny tej firmy wytwarzane są z czystego chemicznie metalu dostarczanego z Mennicy Państwowej. Ich stopień czystości określony jest na 0,9999 lub 0,999999 kruszcu i czystośc ta jest zachowana w czasie całego procesu produkcyjnego. Woda użyta w procesie produkcji jest pozbawiona innych substancji jonowych w procesie fizycznym, całkiem ekologicznym i bezodpadowym.

Składniki (INCI):

Aqua, silver (nano). Użyliśmy wody dejonizowanej wg normy Farmakopei Polskiej wyd. XI, niejonowego srebra nanocząstkowego Ag, (czystość 4n) w formie koloidalnej i koncentracji Ag 25 ppm (25mg/l).

2,5 ml zawiera 62,5 ug srebra.

Zastosowanie:

Zalecane do pielęgnacji twarzy i ciała osób wrażliwych na uczulenia i alergie (nie wywołuje pieczenia skóry).

Niweluje nieprzyjemny zapach potu, działa antybakteryjnie.

Uwaga:

Nie stosować u osób uczulonych na srebro.

Przechowywać szczelnie zamknięte w temperaturze pokojowej z dala od obszarów działania pól magnetycznych oraz w miejscu niedostępnym dla małych dzieci

Zawartość netto:

300ml

Producent:

Pro Aktiv sp. z o.o.

ul. Siarczana 22

30-432 Kraków

Produkty powiązane