Kategorie Bloga

Główna

Betaine HCL z pepsyną 650/150mg 100kaps ALINESS

5902596935900

Aliness »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

53,25 zł

Więcej informacji

Suplement diety

Pepsyna – to enzym z grupy endopeptydaz, który naturalnie występuje w soku żołądkowym człowieka. Pepsyna użyta w tym produkcie jest produkowana na terenie Unii Europejskiej.

Betaina, czyli trimetyloglicyna, po raz pierwszy została odkryta w burakach cukrowych, i to właśnie jej nazwa pochodzi od łacińskiej nazwy (Beta Vulgaris).
Jest to związek chemiczny o charakterze organicznym, który zalicza się do wielkiej grupy betain. TMG jest pochodną glicyny – najprostszego aminokwasu białkowego, wpisującego się do grona 20 standardowych aminokwasów proteinowych. Jej postać to biały, krystaliczny proszek o temperaturze topnienia około 240oC, nietoksyczny nawet w wysokich stężeniach, doskonale rozpuszczalny w wodzie, a w żołądku przypomina działanie kwasu solnego (HCL).

Kwas solny (HCL) jest naturalnie produkowany przez nasz żołądek i odpowiada za trawienie oraz przyswajanie substancji odżywczych z jedzenia , to czyni z kwasu jeden z ważniejszych kwasów w soku żołądkowym.

Składniki:

Chlorowodorek Betainy, Pepsyna 1:3000 MDPsubstancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza.

Składniki

1 kapsułka (porcja dzienna)

Chlorowodorek Betainy

Pepsyna 1:3000 MDP


650 mg

150 mg

 

Sposób Użycia:

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

Warunki przechowywania:

Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Zawartość netto:

100 kapsułek

Producent:

MedicaLine

Aliness

Produkty powiązane