Kategorie Bloga

Główna

Ekstrakt z glistnika górskiego 1,2ml DOKTOR VEDOV

4607017269992

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

16,90 zł

Więcej informacji

Czym jest Ekstrakt z Glistnika

Ekstrakt z glistnika jednym z bardziej cenionych, naturalnych produktów kosmetycznych do walki z defektami skóry jest Glistnik Górski. W swym składzie zawiera cenne substancje, takie jak sok z glistnika oraz zioła bajkalskie między innymi mięta, mniszek, borówka czarna oraz brusznica, różeniec górski, krwawnik, macierzanka, dziurawiec, pokrzywa, nagietek.

Każdy kto szuka produktu z glistnika na kurzajki napewno trafił dobrze. Niwelowanie kurzajek glistnikiem, a raczej sok z glistnika stosowany w niwelowaniu kurzajek jest znany od wielu lat. Podobnie działa wilczomlecz migdałolistny. Jednak preparaty z glistnikiem można dostać znacznie łatwiej.

Ekstrakt z glistnika górskiego jest pomocny przy oczyszczaniu oraz pielęgnacji skóry. Poprzez swoje właściwości wspomaga usuwanie brodawek oraz kurzajek. Działa bardzo mocno i trzeba używać ostrożnie. Sok z glistnika to znana od bardzo dawna metoda na kurzajki, dlatego ten produkt zawierający wyciąg z glistnika jest tak skuteczny.

Sok z glistnika uczestniczy w walce z defektami skórnymi różnego pochodzenia natomiast mieszanka ziół bajkalskich przyczynia się do działania uspokajającego i zmiękczającego skóry.

Jak stosować Ekstrakt z Glistnika

Preparat nanosić na skórę po 1 kropli plastikowym patyczkiem z watą.

Końcówka patyczka powinna być mniejsza od brodawki.

Czas Stosowania Ekstraktu z Glistnika

na twarzy i szyi 7-10 minut,

na ciele 10-12 minut,

Modzele: nanosić 2x w ciągu dnia przez 2-10 dni

Brodawki: nanosić na oczyszczoną partię skóry 1 raz dziennie przez 2-3 dni.

Preparat ma ostry zapach.

Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki

Nie dopuszczać do kontatku z oczami oraz błonami śluzowymi

Tylko do użytku zewnętrznego!

Skład(INCI):

Water (Aqua);  Amonia Water (Amonia Aqua); Citric Acid, Water (Aqua) Extracts: Bergenia crassifolia (root), Inonotus obliquus, Pentaphylloides fruticose (strips), Epilobium angustifolium, Melilotus Officinalis, Chelidonium, Betula Alba (leaf) Vaccinium Vitis-Idaea (leaf), Hypericum Perforatum, Caragana jubata (pallas) Poiret (strips & root), Urtica dioica (leaf), Artemisia vulgaris, Inula helenium (strips), Plantago (leaf), Achillea millefolium.

Kraj pochodzenia:

Rosja

Zawartość:

1,2ml

Producent:

Doktor Vedov

Produkty powiązane