Kategorie Bloga

Główna

Spirulina Hawajska Pacyfica® 180tabl ALINESS

5903242580024

Aliness »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

53,25 zł

Więcej informacji

Suplement diety

Aliness Hawajska Spirulina Pacifica® to suplement diety algi Spirulina Pacifica pochodzące z czystych wód basenu Pacifiku Kailua-Kona na Hawajach (USA) osuszonych  przy użyciu opatentowananej technologii Ocean Chill Drying™ (patent nr 5,276,977 USA) zapewniającej najwyższą jakość oraz biodostępność wszystkich składników odżywczych. 

 

Firma Cyanotech była pierwszą firmą wytwarzającą mikroalgi na świecie, która otrzymała certyfikat ISO 9001:2000 w zakresie braku pestycydów, środków chwastobójczych oraz organizmów modyfikowanych genetycznie.

Spirulina to nic innego jak glony, nazywane algami , które są źródłem wielu cennych składników budulcowych oraz odżywczych. Algi jako pierwsze pojawiły się na świecie 3,5 miliarda lat temu i przetrwały do dziś. Jeden z głównych budulców spiruliny to białko, którego jest czasem nawet 4-krotnie więcej niż w takiej samej ilości mięsa. Spirulina to również komplet 18 aminokwasów oraz bardzo cenne źródło beta karotenu, a to dopiero początek długiej listy cennych substancji odżywczych.

Spirulina Pacifica® pochodzi z jednej z najstarszych hodowli spiruliny na świecie, w której dbałość o jakość produktu jest widoczna na każdym kroku produkcji. Aliness Hawajska Spirulina Pacifica® posiada między innymi liczne  międzynarodowe certyfikatówy jakościowe, takie jak ISO 9002, certyfikat koszerności, certyfikat Halal, produkcji GMP oraz certyfikaty bezpieczeństwa stosowania. Produkt  końcowy badany jest przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia jakości i bezpieczeństwa spożycia.

Hawajska Spirulina Pacifica® otrzymała status GRAS (Generally Recognised As Safe) od FDA (Amerykańska Agencja Żywności i Leków).

 

Składniki:

Spirulina Pacifica (Algi Arthrospira platensis), substancja przeciwzbrylająca: krzemionka koloidalna.

Składniki

1tabletka

6tabletek

SpirulinaPacifica®

500mg

3000mg

Sposób Użycia:

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 2 razy dziennie po 3 tabletki, po jedzeniu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Warunki przechowywania:

Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Miejsce pochodzenia:

Hawaje, Kailua-Kona, USA.

Zawartość:

180 tabletek po 500 mg

Producent:

MedicaLine

Aliness

Ostrówiec 150, 05-480 Karczew

*Podane informacje zgodne z oświadczeniami producenta Cyanotech Corporation:www.cyanotech.com
www.cyanotech.com/publications

Produkty powiązane