Kategorie Bloga

Główna

Bovine Colostrum 120kaps HEPATICA

5905279653382

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

47,90 zł

Więcej informacji

Bovine Colostrum 120kaps HEPATICA

suplement diety

Bovine colostrum suplement diety którego źródłem jest mleko o niskiej zawartości tłuszczu i wysokiej zawartości białka i immunoglobulin.

Pochodzi od krów karmionych trawą, które w okresie wiosna lato jesień są na wolnym wybiegu.

Zakład w którym powstaje surowiec do preparatu Bovine Colostrum podlega ścisłej kontroli i każda partia badana jest pod kątem obecności antybiotyków i pestycydów, główna zasada zakładu to zero tolerancji dla antybiotyków i pestycydów. Kolejnym gwarantem który świadczy o wysokiej jakości produktu jest fakt iż używanie hormonów w Holandii jest zakazane prawem.

Cechy produktu:
• standaryzowane do 30 % immunoglobulin (IG)
• 440 mg suszonego colostrum w jednej kapsułce

Colostrum łącznie zawiera około 250 różnych składowych. Ich podobieństwo pomiędzy gatunkami ssaków jest znaczne. Na przykład zgodność białek występujących w siarze bydlęcej do tych, które zawiera Colostrum ludzkie, jest przynajmniej w zakresie czynników najaktywniejszych biologicznie, bardzo wysoka.

W skład Colostrum wchodzi:

-Białka i peptydy które stanowią aż 60% suchej masy Colostrum z pierwszych godzin po porodzie. Stąd tak istotne z punktu widzenia aktywności biologicznej Colostrum jest zbieranie go jak najwcześniej po porodzie. Białka Colostrum należą do dwóch głównych grup. Są to białka serwatkowe – 80% i kazeinowe – 20%.

-Aminokwasy egzogenne dostarczają pełnowartościowego budulca. Już sama intensywna produkcja komórek odpornościowych wymaga zdolności do tworzenia białek. 

-Kazeina

-Laktoferyna

-Lizozym

-Laktoza

-Immunoglobuliny

-Czynniki wzrostu, cytokiny i hormony

-Witaminy

-Minerały

Wyjątkowość Colostrum polega na tym, że do jego pozyskiwania nie stosuje się żadnych zaawansowanych technicznie metod – jest ono produktem celowo oddawanym przez matki ssaków na potrzeby ich nowo narodzonych potomków.

Składniki:

colostrum w proszku (czysta suszona siara bydlęca pochodząca z pierwszego mleka krowiego) standaryzowane do zawartości 30% immunoglobulin (IG), stabilizator – hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki)

Sposób użycia

4 kapsułki dziennie.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Opakowanie:

120 kapsułek Vcaps, 1 kapsułka zawiera 440 mg standaryzowanego colostrum w proszku

Kraj pochodzenia:

Holandia

Producent:

Hepatica

Więcej informacji na temat białek i peptydów z siary i mleka można znaleźć w artykule naukowym Michała Zimeckiego oraz Jolanty Artym, napisanego na potrzeby Zakładu Terapii Doświadczalnej Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN im. Ludwika Hirszfelda we Wrocławiu, który można znaleźć tutaj

Opinie

Napisz opinię

Bovine Colostrum 120kaps HEPATICA

Bovine Colostrum 120kaps HEPATICA

Napisz opinię

Produkty powiązane