Kategorie Bloga

Główna

Hydrolizowany kolagen z ryb typu I 60kaps SWANSON

087614210346

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

25,90 zł

Więcej informacji

Hydrolizowany kolagen z ryb typu I 60kaps SWANSON

suplement diety

Jednym z podstawowych suplementów diety odpowiedzialnych za pozytywny wpływ na stan włosów, skóry i paznokci jest Kolagen. Dodatkowo odżywia kości i doskonale wspomaga działanie stawów. Niestety kolagen kolagenowi nie równy, nie każdy jest równie skuteczny i pożyteczny dla organizmu.

Naukowcy zidentyfikowali aż 28 różnych rodzajów kolagenu. Większość dostępnych kolagenów na rynku to kolagen typu 2, czyli pierwotna postać znajdującą się w chrząstce. W całym organizmie człowieka dominującą formą kolagenu jest kolagen typu 1. Znajduje się on w tkankach tworzących skórę, ścięgnach oraz tętnicach.

Kolagen rybny Swanson Hydrolizowany, który pozyskuje się z tilapii oraz Pangi, to źródło najwyższej czystości kolagenu typu 1, który szybko asymiluje się w tkankach ciała.

 

1 kapsułka

Hydrolizowany kolagen z ryb typu I
Peptydy (z Tilapii i Pangi)

400mg

SKŁADNIKI:

Hydrolizowany kolagen z ryb typu I, otoczka kapsułki: żelatyna, substancje wypełniające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

SPOSÓB UŻYCIA:

Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość:

60 kapsułek

Producent:

Swanson

SWU1034

Opinie

Napisz opinię

Hydrolizowany kolagen z ryb typu I 60kaps SWANSON

Hydrolizowany kolagen z ryb typu I 60kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane