Kategorie Bloga

Główna

Złoto koloidalne 300ml PRO AKTIV

5905133149082

PRO AKTIV »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

95,94 zł

Więcej informacji

Złoto koloidalne

NIEJONOWE NANO-ZŁOTO KOLOIDALNE AU 100 (300 ml)

Złoto koloidalne w kosmetyce i urodzie

Jeśli Twoja skóra boryka się z problemami, jest poszarzała lub znaleźć można na niej coraz bardziej widoczne oznaki starzenia szukaj pomocy. Rozwiązaniem, które może poprawić jej stan jest złoto koloidalne. Specyfik ten już od wielu lat stosowany jest z powodzeniem w pielęgnacji skóry.

Wśród licznych zalet jakie posiada złoto koloidalne warto wspomnieć o przeciwdziałaniu procesom starzenia - regularne stosowanie sprawia, że zmarszczki nie tylko nie powstają, ale również przyczynia się do spłycenia lub zniknięcia już istniejących. Ponadto specyfik ten pomaga w oczyszczaniu skóry, a więc wpływa na jej gojenie i szybszą regenerację, z tego powodu można go stosować w przypadku liszajów, zmian skórnych, ropni i wyprysków. Warto również wspomnieć o tym, że złoto koloidalne posiada dobre właściwości nawilżające naskórek. Dzięki temu poprawia stan naszej skóry o wiele lepiej niż niejeden krem.

Jego działanie opiera się głównie na przyspieszaniu migracji składników aktywnych, ułatwia i usprawnia również wymianę jonową. To właśnie dlatego skóra, która jest nim smarowana znacznie szybciej się regeneruje. Również w przypadku przebarwień możesz liczyć na pomoc.  Dlatego też warto wyposażyć swoją apteczkę w ten skuteczny środek, który pomóc może całej rodzinie.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo złoto koloidalne najwyższej jakości, które pozbawione jest jakichkolwiek chemicznych ulepszaczy, parabenów i konserwantów. Dzięki temu jest to produkt całkowicie bezpieczny dla każdego. Z powodzeniem może być stosowany również przez osoby, których skóra skłonna jest do reakcji alergicznych i podrażnień. Dodatkową zaletą naszego środka jest jego atrakcyjna cena, która pozwoli Ci na spore oszczędności.

Jeśli więc chcesz zadbać o swoją skórę w bardzo skuteczny sposób, ten specyfik jest tym, co koniecznie powinno się znaleźć na Twojej łazienkowej półce. Dołącz do tysięcy osób, które korzystają z jego dobrodziejstw i przekonaj się jak bardzo jest skuteczny. Już po kilku dniach regularnego stosowania zauważysz różnicę.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat Złota i jego właściwości fizykochemicznych i zastosowaniach medycznych polecamy obszerny artykuł opisany przez mgr farm. Agata K. Kołodziej oraz pana Andrzeja Ślązaka napisanych na potrzeby Instytutu Nauk o Zdrowiu i Żywieniu Politechniki Częstochowskiej, które możecie państwo znaleźć TutajUWAGA:
Wszelkie informacje zawarte tutaj mają charakter wyłącznie informacyjny i w żadnym wypadku nie zastępują porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Składniki:

woda dejonizowana wg normy Farmakopei Polskiej wyd. VI, niejonowe złoto nanocząsteczkowe Au (czystość 4n) w formie koloidalnej i koncentracji Au 10 ppm (10 mg/l)


Pojemność:

300ml

Producent:

Pro Aktiv 

Opinie

Napisz opinię

Złoto koloidalne 300ml PRO AKTIV

Złoto koloidalne 300ml PRO AKTIV

Napisz opinię

Produkty powiązane