Kategorie Bloga

Główna

Mumio oczyszczone 2 Bryłki x 5g BIOVIT

5906365360160

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

42,50 zł

Więcej informacji

suplement diety

MUMIO oczyszczone tworzy się podczas procesów mineralno-organicznych przekształceń naturalnych. Osadza się w postaci nalotów skalnych w trudno dostępnych jaskiniach i rozpadlinach gór na wysokości 3000-5000 m nad p.m. „Mumio oczyszczone” jest to MUMIO otrzymane wskutek wielokrotnego oczyszczania z naturalnych formacji mineralno-organicznych, wydobywanych w górach Tień-Szan i przedstawia sobą czarną błyszczącą masę o charakterystycznym zapachu żywicy. Dobrze rozpuszcza się w wodzie, źle w 95% spirytusie i eterze.

Mumio znane jest przez ludzi już od starożytności i po dziś dzień zajmuje swoje zasłużone miejsce w medycynie orientu. Samo pochodzenie mumio do dziś dzień jest swojego rodzaju zagadką, ponieważ nie przypomina ono typowych minerałów wyciekających ze skał. Samo mumio występuje w dwóch odmianach: białe po czarno-brązowe, przy czym to drugie jest częściej spotykane.

Składniki:

mumio oczyszczone

Zawartość substancji odżywczych 4 łyżki stołowe roztworu (40 ml) odpowiadają:

400mg mumio oczyszczonego.

Sposób użycia:

Zawartość bryłki (5g) rozpuścić w 500ml wody o temperaturze pokojowej. Przygotowany roztwór przechowywać w lodówce. Stosować 2-4 łyżki stołowe (20-40ml co odpowiada 200 – 400 mg mumio oczyszczonego) rano 30 min. Przed posiłkiem.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zróżnicowany oraz zdrowy tryb życia jest istotne dla zachowania zdrowia

Środki Ostrożności:

Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia i kobiet w ciąży.

Warunki przechowywania:

Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Kraj pochodzenia:

Kirgistan

Zawartość netto:

2 Bryłki po 5g (10g)

Dystrybutor:

NAMI Sp. z o.o.

ul. Traugutta 24 

05-250 Radzymin

Producent:

Biovit Sp. z o.o.

ul. Sowieckaja 207 

Wioska Sokuluk

Kirgistan

Produkty powiązane