Kategorie Bloga

Główna

Nowy

Czarna Woda + 77 Minerałów 500ml FULVICA

5900238562484

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

4,99 zł

Więcej informacji

Czarna Woda + 77 Minerałów 500ml FULVICA

Czarna woda Fulvica to absolutna nowość na zarówno Europejskim oraz światowym rynku. Jest to całkiem dosłownie czarna woda, która nie posiada charakterystycznego zapachu czy też smaku jednak zawiera w swoim składzie kwasy fulwowe, huminowe oraz humusowe. Swój unikalny i niepowtarzalny kolor zawdzięcza innowacyjnej metodzie pozyskiwania ze skał leonardytu – materii roślinnej osadzającej się pod ziemią przez ponad 80 milionów lat, która pozawala na uzyskanie naturalnej czarnej barwy tej wody. Fulvica Premium Black Water posiada szereg cennych prozdrowotnych właściwości, głównie ze względu na mikroelementy oraz minerały pozyskiwane ze skał leonardytu.

Czarna Woda posiada właściwości alkalizujące PH - przez co może przyczyniać się do tworzenia środowiska zasadowego jednocześnie zmniejszając poziom zakwaszenia organizmu, detoksykujące – które zawdzięcza kwasom huminowym, pomoże nam oczyścić organizm z nadmiaru zalegających w nim toksyn, których gromadzenie jest jednym z następstw obecnego mniej aktywnego oraz bardziej statycznego trybu życia oraz pracy. Oczyszczanie organizmu z udziałem Czarnej wody może przynosić znacznie lepsze efekty podobnie jak Odkwasaznie organizmu.

Ponadto ponad 77 różnych w pełni naturalnych minerałów śladowych pomoże naszemu organizmowi dostarczyć brakujące niedobory minerałów oraz opóźnić niektóre procesy starzenia.

Bogaty skład mineralny powoduje, że czarna woda doskonale nawodni nasz organizm przez co może być polecana szczególnie osobom aktywnym zarówno fizycznie jak i psychicznie. Czarna woda ma już opinie użytkowników które można znaleźć w sieci. 

Składniki:
Woda źródlana i kompleks naturalnych kwasów humusowych z minerałami śladowymi.

Zalecane warunki przechowywania:
Przechowywać w chłodnym i zacienionym miejscu.

Zawartość:

500ml

Producent:

Fulvica

Opinie

Ocena 
2019-03-11

Rzeczywiście czarna

Rzeczywiście czarna, ale smakuje przyjemnie a nawet bardzo normalnie. Polecam

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Czarna Woda + 77 Minerałów 500ml FULVICA

Czarna Woda + 77 Minerałów 500ml FULVICA

Napisz opinię

Produkty powiązane