Kategorie Bloga

Główna

Nowy

Solanka Kołobrzeska Jodkowa 1000ml JANTAR WODY MINERALNE

5907651240210

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

12,90 zł

Więcej informacji

Solanka Kołobrzeska Jodkowa 1000ml JANTAR WODY MINERALNE

Kołobrzeska Solanka Jodkowa to jurajska mineralna woda lecznicza, o stężeniu 5,6 %.

Wykorzystywana jest do kąpieli, inhalacji i okładów w lecznictwie uzdrowiskowym, zarówno w warunkach domowych nadaje się do użytku.

Oryginalna Solanka Kołobrzeska jest wodą podziemną, pozostałością wód z minionych okresów geologicznych. Jej wiek ocenia się na 2 mln lat. Pozyskuje się ją poprzez czerpanie z ujęcia nr 7 „Warcisław” w uzdrowisku Kołobrzeg. W swym bogatym składzie zawiera wyjątkowe mikroelementy pochodzące z istniejącego tu przed 300 mln lat praoceanu.

Solanka Jodkowa Kołobrzeska może poszczycić się nadanym świadectwem potwierdzającym właściwości lecznicze wydane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH nr HU-62/WL-4/2008. Na podstawie wyników badań określa się ją jako: mineralną wodę leczniczą, swoistą 5,63% solankę jodkową.

Solanka z Kołobrzegu to naturalny, nieskażony środek wspomagający zdrowie i urodę. Tradycyjnie stosowany do kąpieli i inhalacji, Solanka ma szerokie spectrum działania i niesie ze sobą wiele korzyści dla skóry, zdrowia, jak i ogólnego samopoczucia. Kąpiele i inhalacje solankowe są idealnym sposobem wspomagającym powrót do zdrowia oraz regenerację organizmu po zmęczeniu psychicznym i fizycznym.

Kąpiele działają regeneracyjnie, relaksacyjnie, uspokajająco i kojąco na organizm.

Zastosowanie w warunkach domowych:

Kąpiele:

wlać do wanny całą zawartość butelki i dopełnić wodą w temperaturze 36 – 38ºC, czas kąpieli: do 20 min (dobroczynne działanie solanki występuje nie tylko podczas samej kąpieli, ale również długo po niej. Ma to związek z odkładaniem się mikroelementów w ciele);

Inhalacje:

rozcieńczyć solankę w ciepłej przegotowanej wodzie w proporcji 1:4, a następnie wdychać opary z roztworu;

Okłady:

rozcieńczyć w proporcji 1:1, stosować w postaci okładów zimnych i gorących;

Nawilżanie pomieszczeń:

bez rozcieńczania, stosować z dala od roślin. Można stworzyć unikalny mikroklimat w warunkach domowych. Zaleca się pozostawienie do odparowywania w dowolnych naczyniach niewielkiej ilości solanki w pomieszczeniach, gdzie stale przebywają domownicy. Wpływa to korzystnie na górne drogi oddechowe.

Solanka nie nadaję się do spożycia

W butelce może wystąpić naturalny osad mineralny.

Pojemność:

1000ml

Producent:

Jantar Wody Mineralne

Opinie

Napisz opinię

Solanka Kołobrzeska Jodkowa 1000ml JANTAR WODY MINERALNE

Solanka Kołobrzeska Jodkowa 1000ml JANTAR WODY MINERALNE

Napisz opinię

Produkty powiązane