Kategorie Bloga

Główna

Olejek Drzewo Herbaciane 30ml TAOASIS

4025121007727

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

52,65 zł

Więcej informacji

Olejek Drzewo Herbaciane 30ml TAOASIS

Olejek z Drzewa Herbacianego jest niekiedy określany jako zielone złoto Australii. Faktem jest że olejek ten jest w Australii znany już od setek lat i stanowi niemal obowiązkową pozycję w każdej domowej apteczce.

Na początku XX wieku przeprowadzono wiele badań dot. Jego rzekomych właściwości antyseptycznych, które tylko potwierdziły wartość tego olejku. Staranie kontrolowana uprawa pozwoliła na wydestylowanie olejku z tego drzewa, które osiągają najwyższe standardy farmaceutyczne w dziedzinie czystości oraz jakości. Olejki z drzewa Herbacianego firmy TAOASIS to naturalny nieoczyszczony produkt, który powinien zadowolić wszystkich wymagających entuzjastów aromaterapii.

Olejek ten może wykazywać działanie bakteriobójcze, oraz przeciwwirusowe i wspierać nas w walce z charakterystycznymi dla zimy okresami przeziębień i zachorowań. Na skórę olejek może działać chodząco oraz odświeżająco. Jego działanie docenią również osoby zmagające się ze sporą ilością stresu w pracy, ponieważ olejek ten może pomagać nam się odprężyć oraz odstresować i podziałać uspokajająco, nawet w stanach silnego zdenerwowania.

Skład:

Melaleuca alternifolia - liść, Australia, uprawa selektywna, destylacja parą wodną.

Uwaga:

Olejek jest przeznaczony WYŁĄCZNIE do stosowania zewnętrznego!

Stosowanie:

Olejek z drzewa herbacianego TAOASIS jest nierozcieńczonym koncentratem. Do pielęgnacji aromaterapeutycznej ciała i skóry sprawdziły się roztwory (2-5%) z olejem Jojoba lub olejkiem Migdałowym (25-60 kropli na 50 ml tłustego oleju). Do pielęgnacji jako kosmetyk (tylko rozcieńczony, np. 3 - 4 krople w 1 łyżce soli morskiej) dla aromatycznej kąpieli. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Nie połykać. Chronić przed dziećmi.

Pojemność:

30ml

Producent:

TAOASIS GmbH

Kod PZN:

PZN 00214801

Opinie

Napisz opinię

Olejek Drzewo Herbaciane 30ml TAOASIS

Olejek Drzewo Herbaciane 30ml TAOASIS

Napisz opinię

Produkty powiązane