Kategorie Bloga

Główna

Miód z Propolisem, Pyłkiem i Mleczkiem Pszczelim 240g LEBAN

5902020918523

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

25,90 zł

Więcej informacji

Miód z Propolisem, Pyłkiem i Mleczkiem Pszczelim 240g LEBAN

Miód z Propolisem oraz Pyłkiem kwiatowym to połączenie tego co najcenniejsze od pszczół. Propolis zwany również kitem pszczelim to przefermentowany z udziałem wyspecjalizowanych enzymów wytwarzanych przez te owady pyłek kwiatowy, który w ulu jest magazynowany w plastrach i pełni mnóstwo istotnych funkcji. Coraz częściej propolis znajduje swoje zastosowanie w niektórych preparatach na bazie produktów pszczelich oraz w domowych nalewkach. Propolis charakteryzuje złożony skład. Zawiera w sobie między innymi związki takie jak flawonoidy, aldehydy, terpeny czy kwasy tłuszczowe, które nadają Propolisowi licznych dobroczynnych właściwości. Propolis to przede wszystkim naturalne wsparcie w trakcie różnego rodzaju infekcji.

Pyłek kwiatowy to bogate, naturalne źródło licznych i cennych składników odżywczych, do których zaliczyć możemy między innymi: Witaminę E, Witaminy z grupy B, potas czy fosfor. Od dawna stosowany oraz doceniany przez medycynę pyłek pszczeli często stanowi składnik suplementów diety, głównie tych wspierających odporność organizmu czy dodającym energii.

Mleczko pszczele to substancja przez wielu nazywana eliksirem młodości. W swoim składzie zawiera wiele cennych składników odżywczych. W ulu mleczko pszczele pełni rolę pożywienia każdej pszczoły przez około pierwsze 3 dni życia.Jest nim karmiona matka w ulu, królowa pszczół.

Miód, który wiąże te wyżej wymienione substancje pozwala na łatwe oraz smaczne przyjmowanie dobroci natury oferowanej nam przez pszczoły – niewielkie aczkolwiek nieocenione dla funkcjonowania ludzkości owady.

Skład:

Miód pszczeli, pyłek kwiatowy 10%, propolis wyciąg etanolowy 5%, mleczko pszczele 0,5%

Zawartość:

240g

Producent:

PASIEKA LEBAN

Opinie

Napisz opinię

Miód z Propolisem, Pyłkiem i Mleczkiem Pszczelim 240g LEBAN

Miód z Propolisem, Pyłkiem i Mleczkiem Pszczelim 240g LEBAN

Napisz opinię

Produkty powiązane