Kategorie Bloga

Główna

Nowy

Krople Kobiece Ojca Grzegorza Sroki 100ml BONIMED

5906395039142

BONIMED »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

24,90 zł

Więcej informacji

Krople Kobiece Ojca Grzegorza Sroki 100ml BONIMED

suplement diety

Krople kobiece Ojca Grzegorza Sroki to produkt przeznaczony dla kobiet. Ten bogaty w składzie suplement diety to produkt dedykowany do stosowania przede wszystkim na kobiece dolegliwości. Alkoholowy wyciąg na bazie ziół takich jak krwawnik, jemioła, pięciornik, czy skrzyp to produkt, który może okazać się pomocny przed oraz w trakcie menstruacji przy łagodzeniu nadmiernego napięcia mięśniowego, które może w takim okresie towarzyszyć.  Zawarty w preparacie liść brzozy może pomagać w ograniczaniu namnażania się nieprawidłowych komórek w naszym organizmie co może mieć znaczenie w przypadku mięśniaków a owoc niepokalanka i kasztanowca może okazać się pomocny w przypadku nieprzyjemnych dolegliwości związanych z klimakterium. 

Składniki:
wyciąg alkoholowy z ziela krwawnika (Achillea millefolium L.); wyciąg alkoholowy złożony (Extractum compositum fluidum) z: kłącza pięciornika (Potentilla erecta L.), ziela jemioły (Viscum album L.), ziela skrzypu (Equisetum arvense L.), ziela tasznika (Capsella bursa-pastoris L.), ziela rdestu ostrogorzkiego (Polygonum hydropiper L.), liścia brzozy (Betula pendula Roth vel Betula pubescens Ehrh.), liścia borówki czernicy (Vaccinium myrtillus L.), owocu niepokalanka (Vitex agnus castus L.); ekstrakt z owocu kasztanowca (Aesculus hippocastanum L.).

Przechowywanie:

Przechowywać w temp. Poniżej 25C, w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed promieniami słonecznymi.

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:

10 ml (2 razy dziennie po 5 ml).

PRZED UŻYCIEM WSTRZĄSNĄĆ!

Ostrzeżenia:

Produkt zawiera alkohol, co należy uwzględnić przed zastosowaniem u pacjentów z chorobą alkoholową lub ostrym zapaleniem trzustki. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży oraz u osób uczulonych na składniki preparatu, pyłek brzozy lub rośliny z rodziny astrowatych (Asteraceae, dawniej złożonych Compositeae). W przypadku nowotworów wraż- liwych na poziom estrogenów, zaburzeń przysadki bądź terapii z wykorzystaniem agonistów i antagonistów dopaminy, estrogenów lub antyestrogenów preparat stosować w porozumieniu z lekarzem. Ze względu na zawartość owocu niepokalanka preparat może obniżać poziom prolaktyny.

Uwagi:

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zdrowy styl życia, w tym zrównoważony sposób żywienia stanowią podstawę w zachowaniu dobrego stanu zdrowia. Produkt zawiera 35 % obj. alkoholu.

Przeciwwskazania:

Uczulenie na składniki preparatu. Ciąża i okres karmienia.

Zawartość netto:

100 ml.

Producent:

BONIMED

POLSKA

Opinie

Napisz opinię

Krople Kobiece Ojca Grzegorza Sroki 100ml BONIMED

Krople Kobiece Ojca Grzegorza Sroki 100ml BONIMED

Napisz opinię

Produkty powiązane