Kategorie Bloga

Główna

Biszofit Połtawski w płynie 500ml BISHEFFECT

4820169900326

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

19,50 zł

Więcej informacji

Biszofit Połtawski w płynie 500ml BISHEFFECT

Starożytny minerał Bishofit jest wyjątkowo czystym źródłem chlorku magnezu (Mg) i jest skoncentrowanym wodnym roztworem zawierającym cały kompleks wielu pierwiastków śladowych. Uzyskany z głębokości 2500 metrów, wydobywa się w złożu Zaturinsky.

W trzewiach ziemi Bischofit jest litą skałą krystaliczną, która powstała w wyniku odparowania oceanów. Są to starożytne warstwy, które mają miliony lat. Skład biszofitu Połtawy jest szczególny gdyż zawiera szereg pierwiastków.

Sposób użycia:

Kompresy: rozpuścić płyn w gorącej wodzie w proporcji 1:2, nasączyć nim gazę i przyłożyć do ciała w bolące miejsca, owinąć ręcznikiem na 20-30 min.

Kapeile dla rąk i stóp: 100ml płynu na 1 litr gorącej wody, kąpiel powinna trwać 15-20 minut.

Dodatkowe informacje na temat doświadczeń w zastosowaniu Biszofitu Połtawskiego w Regionalnej Klinice Fizjoterapeutycznej im Profesora A.E. Shcherbak w Ługańsku przeprowadzone przez lekarza Borodina L.V., możemy odnaleźć na stronie producenta: https://bishofit.com.ua/ru/opyt-primeneniya-poltavskogo-bishofita

Skład(INCI):

Bishofit, Glycerin, Allantoin, Fir Needle Oil, Peppermint Oil, Eucalyptus Oil

Zawartość:

500ml

Producent:

Jardin Cosmetics, UKRAINA

Dystrybutor:

BIOSFERA Polska

biszofit połtawa orginalny rosyjski biszofit z połtawy w płynie do nacierania oryginalny z rosji najlepsza cena apteka sklep

Opinie

Napisz opinię

Biszofit Połtawski w płynie 500ml BISHEFFECT

Biszofit Połtawski w płynie 500ml BISHEFFECT

Napisz opinię

Produkty powiązane