Kategorie Bloga

Główna

Nowy

Full Spectrum Herbal Joint Care 60 kaps SWANSON

087614114996

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

23,05 zł

Więcej informacji

Full Spectrum Herbal Joint Care 60 kaps SWANSON

suplement diety

Boswellia serrata gatunek rośliny z rodziny osoczynowatych. Pochodzi z Indii. Roślina wytwarza żywicę, która po zestaleniu tworzy substancję zwaną olibanum w postaci żółtobrązowej, ziarenkowatej masy. Substancja ta stosowana jest między innymi w kadzidłach.

Uncaria tomentosa, zwana też zwyczajowo vilcacora i kocim pazurem gatunek pnącza należący do rodziny marzanowatych (Rubiaceae Juss.). Pochodzi z północnej i zachodniej części Ameryki Południowej, Środkowej i Karaibów. Stosowana od wieków przez plemiona indiańskie.

Wiśnia pospolita (Prunus cerasus) gatunek rośliny z rodziny różowatych. Jest gatunkiem poliploidalnym, pochodzi z Azji Mniejszej, zapewne powstała wielokrotnie jako wynik krzyżowania dipliodalnej wiśni ptasiej z tetraploidalną wiśnią karłowatą. Występuje wyłącznie jako roślina uprawna oraz dziczejąca

Wierzba biała (Salix alba) gatunek drzewa należący do rodziny wierzbowatych. Rodzimym obszarem jej występowania jest Europa, Azja i Afryka Północna (Algieria, Maroko). Nie występowała w Skandynawii, Irlandii i Szkocji, ale została tam sprowadzona i jest sadzona jako roślina ozdobna. W Polsce pospolita na całym terytorium. Zazwyczaj rośnie na brzegach rzek, przy rowach bądź innych miejscach o bardzo wilgotnym podłożu.

 

1 kapsułka

Kadzidłowiec (Boswellia serrata) (żywica)

150mg

Koci pazur (Uncaria tomentosa) (wewnętrzna kora)

150mg

Wiśnia pospolita (Prunus cerasus) (owoc)

150mg

Wierzba biała (Salix alba) (kora)

150mg

SKŁADNIKI:

Kadzidłowiec, koci pazur, wiśnia pospolita, wierzba biała, otoczka kapsułki: żelatyna, maltodekstryna, brązowa mąka ryżowa, substancja zagęszczająca: skrobia kukurydziana, przeciwutleniacz: lecytyna słonecznikowa, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

SPOSÓB UŻYCIA:

Jedna kapsułka dziennie popita wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Informacja ze strony producenta:
Nie należy spożywać tego produktu jeśli masz alergię na związki salicylanowe, takie jak aspiryna lub masz zapalenie żołądka bądź wrzody. Przed zażyciem skonsultuj się z lekarzem jeśli przyjmujesz leki na receptę. Przerwij stosowanie, jeśli odczuwasz dyskomfort w żołądka.

Zawartość:

60 kapsułek

Producent:

Swanson

SW1499

Opinie

Napisz opinię

Full Spectrum Herbal Joint Care 60 kaps SWANSON

Full Spectrum Herbal Joint Care 60 kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane