Kategorie Bloga

Główna

Full Spectrum Coleus Forskohlii 400mg 60kaps SWANSON

087614114286

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

31,90 zł

Więcej informacji

Full Spectrum Coleus Forskohlii 400mg 60kaps SWANSON

suplement diety

Coleus Forskohlii nazywana inaczej pokrzywą indyjską jest to roślina rosnąca na terenach Azji Południowo-wschodniej. Korzeń tej rośliny jest źródłem aktywnych biologicznie związków di terpenowych, takich jak: deoksycoleonol, barbutazyna, acetoksykoleosol, coleol, coleonon, coleanol, krocetyna, naptopiron, plektryna, plektyrinon.

 

1 kapsułka

Pokrzywa indyjska (Coleus Forskohlii) (korzeń)

400mg 

SKŁADNIKI:

Pokrzywa indyjska, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

SPOSÓB UŻYCIA:

Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

UWAGA!

Nie stosować z lekami nasercowymi oraz przeciwzakrzepowymi.

Informacja ze strony producenta:
Produkt niewskazany dla osób z niskim ciśnieniem krwi, z zaburzeniami krzepnięcia krwi oraz z wrzodami żołądka. Nie stosować jeśli przyjmujesz leki na receptę, zwłaszcza regulujące ciśnienie krwi, rozrzedzające krew i przeciwastmatyczne. Przerwać stosowanie na 2 tygodnie przed zabiegiem.

Zawartość:

60 kapsułek

Producent:

Swanson

SW1428

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata, którego marzeniem było obdarowanie całego świata zdrowiem. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Full Spectrum Coleus Forskohlii polecany może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Full Spectrum Coleus Forskohlii to wysokiej jakości produkt uznanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Pokrzywa indyjska i jej właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Full Spectrum Coleus Forskohlii 400mg 60kaps SWANSON

Full Spectrum Coleus Forskohlii 400mg 60kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane