Kategorie Bloga

Główna

Bromelina (Bromelain) 100mg 100tabl SWANSON

087614117409

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

27,65 zł

Więcej informacji

Bromelina (Bromelain) 100mg 100tabl SWANSON

suplement diety

Bromelina jest enzymem roślinnym występującym w świeżych ananasach. Podobnie jak występująca w owocach papai papaina, bromelaina należy do grupy enzymów trawiących białko.

 

1 tabletka

Bromelina 240GDU (Gelatin Digesting Units / Jednostki trawienia żelatyny)

100mg

SKŁADNIKI:

Bromelina, nośnik: węglan wapnia, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, stabilizator: sól sodowa karboksymetylocelulozy, substancja wiążąca: kwasy tłuszczowe, wodna powłoka tabletki, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

SPOSÓB UŻYCIA:

Jedna tabletka dziennie od razu przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Zawartość:

100 tabletek

Producent:

Swanson

SW1740

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata, którego marzeniem było obdarowanie całego świata zdrowiem. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Bromelina (Bromelain) 100mg 100tabl SWANSON polecany może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Bromelina (Bromelain) 100mg 100tabl SWANSON to wysokiej jakości produkt uznanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Bromelina i jej właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Bromelina (Bromelain) 100mg 100tabl SWANSON

Bromelina (Bromelain) 100mg 100tabl SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane