Kategorie Bloga

Główna

Wyciąg z nasion ostropestu + karczoch 100kaps ALINESS

5902020901532

Aliness »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

43,60 zł

Więcej informacji

Suplement diety

Ostropest Plamisty jest rośliną wywodzącą się z obszaru śródziemnomorskiego: południowej i południowo-wschodniej Europy, Afryki Północnej, Azji Zachodniej oraz niektórych rejonów Azji Środkowej. Obecnie jako gatunek introdukowany rozprzestrzenił się w różnych rejonach świata. W naszym kraju posiada status rośliny uprawnej choć zdarzają się jego dzikie skupiska.

Karczoch najwcześniej doceniony został w krajach śródziemnomorskich, następnie rozprzestrzenił się na cały świat. Na temat karczocha pisał uczeń Arystotelesa (Teofrast). Karczoch zawiera aktywne związki między innymi takie jak: Kwasy kawoilochinowe, kwas chlorogenowy, kwas 1,5-O-dwukawoilochinowy kwas 1,3-dwukawoilochinowy.

Składniki:

Ekstrakt z nasion ostropestu plamistego (Silybum marianum) standaryzowany na zawartoś: 80% sylimaryny oraz 30% sylibiny, ekstrakt karczocha standaryzowany na 5% cynaryny, otoczka kapsułki: (substancja wiążąca: Hydroksypropylometyloceluloza).

Składniki

1 kapsułka

Ekstrakt z nasion ostropestu plamistego (Silybum marianum)

      W tym sylimaryna

      W tym sylibina

 

Ekstrakt z karczocha 5%

      W tym cynaryna

190 mg

150 mg

57 mg

100 mg

5 mg

Sposób Użycia:

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka w trakcie posiłku Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Warunki przechowywania:

Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Zawartość:

100 kapsułek VEGE

Producent:

MedicaLine

Aliness

Ostrówiec 150, 05-480 Karczew

Produkty powiązane