Kategorie Bloga

Główna

Aloe Vera drinking gel 500ml ALTER MEDICA

5907530440083

altermedica »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

19,25 zł

Więcej informacji

Aloe Vera drinking gel 500ml 

suplement diety

Sok z aloesu z kawałkami miąższu, wytwarzany ze starannie dobranych, wysokiej jakości liści Aloe vera. Zachowuje jego wszystkie właściwości oraz smak świeżo wyciśniętego soku. Sok może być stosowany również zewnętrznie, ze względu na korzystne działanie na skórę.

O Aloesie

Aloes zawiera mnóstwo cennych substancji, korzystnie oddziałujących na organizm. W soku z aloesu znajdują się takie związki jak: aloina, aloemodyna , inne pochodne antronu, aloenina, polisacharydy, glokoproteiny, pierwiastki śladowe, kwasy organiczne, wolne aminokwasy i żywice. Substancje zawarte w soku z aloesu wykorzystuje się do produkcji różnych preparatów, które są stosowane przy szeregu schorzeń.
Przetworzony sproszkowany sok z niektórych gatunków aloesu jest używany w zaburzeniach żołądkowo jelitowych. Stanowi silnie działający środek przeczyszczający.

Sok i maści z aloesu są skuteczne w uszkodzeniach skóry i owrzodzeniach kończyn, ponieważ przyspieszają gojenie się otwartych ran i oparzeń.
Aloesowe preparaty wykorzystuje się jako składniki leków podnoszących odporność organizmu a także w przewlekłych stanach zapalnych dróg oddechowych. Podawanie ich chorym z przewlekłą białaczką limfatyczną wywołuje znaczny wzrost liczby limfocytów.

Preparaty aloesowe okazują się także skuteczne w zwalczaniu chorób alergicznych. Aloes jest rośliną posiadającą szereg wspaniałych właściwości odżywcze. Aloes jest skuteczny w osłabieniach, po przebytych chorobach oraz w przypadku przesuszonej skóry.

Skład:

100% sok z aloesu (Aloe vera) z kawałkami miąższu; kwas cytrynowy (regulator kwasowości).

Sposób użycia:

50 ml należy rozcieńczyć wodą lub sokiem, w stosunku min. 1:1 lub większym. Spożyć raz dziennie przed posiłkiem.

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie zaleca się spożywania produktu przez dzieci, kobiety w ciąży lub karmiące piersią. Po otwarciu przechowywać w lodówce do 20 dni. Osad pochodzenia naturalnego. Przed użyciem wstrząsnąć. Ze względu na zawartość naturalnych składników - kolor, zapach i smak poszczególnych partii mogą się różnić. Nie ma to żadnego wpływu na jakość i działanie produktu.

Przechowywanie:

przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, nie przekraczającej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Zawartość netto:

500 ml

Producent:

Alter Medica , POLSKA

Opinie

Ocena 
2018-06-20

Mętny

Dobra jakość na dnie osad świadczący o jego wartości :)

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Aloe Vera drinking gel 500ml ALTER MEDICA

Aloe Vera drinking gel 500ml ALTER MEDICA

Napisz opinię

Produkty powiązane