Kategorie Bloga

Główna

Wyciąg z glistnika górskiego 15ml Jaskółcze Ziele DOKTOR VEDOV

4607017269985

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

29,90 zł

Więcej informacji

Czym jest glistnik jaskółcze ziele?

Jednym z bardziej cenionych produktów kosmetycznych na defekty skórne różnego pochodzenia jest glistnik jaskółcze ziele z racji swych właściwości. W swym składzie zawiera cenne substancje, takie jak sok z glistnika oraz zioła bajkalskie między innymi mięta, mniszek, borówka czarna oraz brusznica, różeniec górski, krwawnik, macierzanka, dziurawiec, pokrzywa, nagietek.

Wyciąg z Glistnika – naturalny preparat na kurzajki i brodawki

Glistnik jaskółcze ziele jest pomocny nie tylko, jeśli chodzi o defekty skórne różnego pochodzenia, ale służy do oczyszczania i pielęgnacji skóry. Poprzez swoje właściwości wspomaga usuwanie brodawek oraz niweluje kurzajki. W skrócie - glistnik jaskółcze ziele usuwa defekty skórne.

Działa bardzo mocno i trzeba używać ostrożnie. Sok z glistnika to znana od bardzo dawna metoda na kurzajki, dlatego ten produkt zawierający wyciąg z glistnika jest tak skuteczny. Wyciąg z glistnika uczestniczy w walce z defektami skórnymi różnego pochodzenia natomiast mieszanka ziół bajkalskich przyczynia się do działania uspokajającego i zmiękczającego skóry.

Działanie ekstraktu z glistnika górskiego jaskółcze ziele

Wyciąg z glistnika usuwa defekty skórne różnego pochodzenia. Jest produktem o silnym działaniu przy założeniu że uzyskany w procesie produkcji surowiec został odpowiednio przetworzony i podany w odpowiedniej dawce. Wyciąg z glistnika wykazuje pewne właściwości bakterio oraz wirusobójcze co nadaje mu charakterystycznej zdolności do niwelowania kurzajek. Ekstrakt z glistnika charakteryzuje się bardzo podobnym działaniem do soku jednak należy pamiętać, że jest on bardziej skoncentrowany i może być stosowany wyłącznie punktowo, gdyż w przeciwnym wypadku może powodować podrażnienia skóry.

Właściwości ekstraktu z glistnika

Zioło to ma swoje cenne właściwości. Glistnik jaskółcze ziele firmy Doktor Vedov charakteryzuje się niezwykle intensywnym, ostrym i nieprzyjemnym zapachem oraz bardzo ciemnym, niemal czarnym kolorem. Ze względu na swoje działanie wirusobójcze oraz bakteriobójcze powinien być stosowany wyłącznie punktowo. W przypadku stosowania nie wolno dopuścić do kontaktu z oczami czy błonami śluzowymi. Glistnik działa działa dezynfekująco i wysuszająco.

Zastosowanie Ekstraktu z Glistnika

Glistnik jaskółcze ziele może być stosowany w przypadku kurzajek,ale także jak wspomnieliśmy usuwa defekty skórne różnego typu. Jeżeli chodzi o kurzajki te bardzo często wywoływane są przez wirusa brodawczaka ludzkiego HPV a ekstrakt z glistnika górskiego jaskółcze ziele charakteryzuje się właściwościami wirusobójczymi. Preparat nanosić na skórę po 1 kropli plastikowym patyczkiem z watą. Końcówka patyczka powinna być mniejsza od brodawki.

Uwagi dotyczące stosowania:

  • Na twarzy i szyi 7-10 minut,

  • Na ciele 10-12 minut,

  • Modzele: nanosić 2x w ciągu dnia przez 2-10 dni

  • Brodawki: nanosić na oczyszczoną partię skóry 1 raz dziennie przez 2-3 dni.

  • Preparat ma ostry zapach.

  • Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki

  • Nie dopuszczać do kontaktu z oczami oraz błonami śluzowymi

Produkt jest przeznaczony WYŁĄCZNIE do użytku zewnętrznego

Ekstrakt z glistnika górskiego – opinie

Opinie o produkcie bazującym na glistniku są podzielone. Z jednej strony należy pamiętać o tym, że glistnik sam w sobie jest rośliną trującą, z drugiej strony jest on stosowany do walki z kurzajkami. Glistnik usuwa defekty skórne. Ekstrakt z glistnika jaskółcze ziele zawiera alkaloidy izochinolinowe, aminy biogenne, flawonoidy, fenolokwasy oraz kwasy chelidonowy, jabłkowy czy bursztynowy.

Ilość alkaloidów w korzeniu charakteryzuje się nawet wyższym stężeniem. Ze względu na tak złożony skład oraz na toksyczność związków takich jak alkaloidy glistnik pod każdą postacią powinien być stosowany pod kontrolą na przykład lekarza.

Gdzie kupić oryginalny wyciąg z glistnika?

Ekstrakt z jaskółczego ziela dostępny jest w dobrych sklepach zielarskich tych stacjonarnych jak i również tych internetowych przy czym warto pamiętać, że w sklepach internetowych takie ekstrakty będą często tańsze niż te dostępne w sklepach stacjonarnych oraz tańsze niż te dostępne na portalach aukcyjnych takich jak allegro.

Składniki (INCI):

Water (Agua), extracts: Chelidonium Mentha piperita. Taraxacum officinale (root) Vaccinium Vitis-Idaea (leaf) Artemisia vulgaris (leaf, Tussilago farfara (leaf), Inonotus obliguus, Calendula Officinalis (flower), Betula Alba (leaf), Urtica dioica (leaf), Vaccinium myrtillus (leaf), Thymus serpyllum (Thymus Vulgaris)(leaf), Caragana jubata (Pallas) Poiret (strips & root) Arctium lappa (root), Plantago (leaf), Achillea millefolium (leaf), Rhodiola rosea (root), Carbamide.

Kraj pochodzenia:

Rosja

Zawartość:

15 ml

Producent:

Doktor Vedov

Produkty powiązane