Kategorie Bloga

Główna

Ekstrakt z glistnika górskiego 15ml DOKTOR VEDOV

4607017269985

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

14,90 zł

Więcej informacji

Czym jest ekstrakt z Glistnika Górskiego

Jednym z bardziej cenionych produktów kosmetycznych na defekty skórne różnego pochodzenia jest Glistnik Górski jaskółcze ziele. W swym składzie zawiera cenne substancje, takie jak sok z glistnika oraz zioła bajkalskie między innymi mięta, mniszek, borówka czarna oraz brusznica, różeniec górski, krwawnik, macierzanka, dziurawiec, pokrzywa, nagietek.

Każdy kto szuka produktu z glistnika na kurzajki na pewno trafił dobrze. Niwelowanie kurzajek glistnikiem, a raczej sok z glistnika stosowany w niwelowaniu kurzajek jest znany od wielu lat. Podobnie działa wilczomlecz migdałolistny. Jednak preparaty z glistnikiem można dostać znacznie łatwiej.

Ekstrakt z Glistnika – naturalny preparat na kurzajki o brodawki

Ekstrakt z glistnika górskiego jest pomocny nie tylko, jeśli chodzi o defekty skórne różnego pochodzenia, ale służy do oczyszczania i pielęgnacji skóry. Poprzez swoje właściwości wspomaga usuwanie brodawek oraz  kurzajek. W skrócie - glistnik usuwa defekty skórne.

Działa bardzo mocno i trzeba używać ostrożnie. Sok z glistnika to znana od bardzo dawna metoda na kurzajki, dlatego ten produkt zawierający wyciąg z glistnika jest tak skuteczny. Wyciąg z glistnika uczestniczy w walce z defektami skórnymi różnego pochodzenia natomiast mieszanka ziół bajkalskich przyczynia się do działania uspokajającego i zmiękczającego skóry

Działanie ekstraktu z glistnika górskiego jaskółcze ziele

Wyciąg z glistnika usuwa defekty skórne różnego pochodzenia. Jest produktem o silnym działaniu przy założeniu że uzyskany w procesie produkcji surowiec został odpowiednio przetworzony i podany w odpowiedniej dawce. Wyciąg z glistnika wykazuje pewne właściwości bakterio oraz wirusobójcze co nadaje mu charakterystycznej zdolności do niwelowania kurzajek. Ekstrakt z glistnika charakteryzuje się bardzo podobnym działaniem do soku jednak należy pamiętać, że jest on bardziej skoncentrowany i może być stosowany wyłącznie punktowo, gdyż w przeciwnym wypadku może powodować podrażnienia skóry. Niwelowanie kurzajek glistnikiem oraz jest stosowane od wielu pokoleń.

Właściwości ekstraktu z glistnika

Wyciąg z glistnika firmy Doktor Vedov charakteryzuje się niezwykle intensywnym, ostrym i nieprzyjemnym zapachem oraz bardzo ciemnym, niemal czarnym kolorem. Ze względu na swoje działanie wirusobójcze oraz bakteriobójcze powinien być stosowany wyłącznie punktowo. W przypadku stosowania nie wolno dopuścić do kontaktu z oczami czy błonami śluzowymi. Glistnik działa działa dezynfekująco i wysuszająco.

Zastosowanie Ekstraktu z Glistnika

Ekstrakt z glistnika może być stosowany w przypadku kurzajek,ale także jak wspomnieliśmy usuwa defekty skórne różnego typu. Jeżeli chodzi o kurzajki te bardzo często wywoływane są przez wirusa brodawczaka ludzkiego HPV a ekstrakt z glistnika górskiego jaskółcze ziele charakteryzuje się właściwościami wirusobójczymi. Preparat nanosić na skórę po 1 kropli plastikowym patyczkiem z watą. Końcówka patyczka powinna być mniejsza od brodawki.

Uwagi dotyczące stosowania:

  • Na twarzy i szyi 7-10 minut,

  • Na ciele 10-12 minut,

  • Modzele: nanosić 2x w ciągu dnia przez 2-10 dni

  • Brodawki: nanosić na oczyszczoną partię skóry 1 raz dziennie przez 2-3 dni.

  • Preparat ma ostry zapach.

  • Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki

  • Nie dopuszczać do kontaktu z oczami oraz błonami śluzowymi

Produkt jest przeznaczony WYŁĄCZNIE do użytku zewnętrznego

Ekstrakt z glistnika górskiego – opinie

Opinie na temat produktów bazujących na glistniku są podzielone. Z jednej strony należy pamiętać o tym, że glistnik sam w sobie jest rośliną trującą, z drugiej strony jest on stosowany do walki z kurzajkami. Glistnik usuwa defekty skórne. Ekstrakt z glistnika jaskółcze ziele zawiera alkaloidy izochinolinowe, aminy biogenne, flawonoidy, fenolokwasy oraz kwasy chelidonowy, jabłkowy czy bursztynowy.

Ilość alkaloidów w korzeniu charakteryzuje się nawet wyższym stężeniem. Ze względu na tak złożony skład oraz na toksyczność związków takich jak alkaloidy glistnik pod każdą postacią powinien być stosowany pod kontrolą na przykład lekarza.

Gdzie kupić oryginalny wyciąg z glistnika?

Ekstrakt z glistnika dostępny jest w dobrych sklepach zielarskich tych stacjonarnych jak i również tych internetowych przy czym warto pamiętać, że w sklepach internetowych takie ekstrakty będą często tańsze niż te dostępne w sklepach stacjonarnych oraz tańsze niż te dostępne na portalach aukcyjnych takich jak allegro.

Skład(INCI):

Water (Agua), extracts: Chelidonium Mentha piperita. Taraxacum officinale (root) Vaccinium Vitis-Idaea (leaf) Artemisia vulgaris (leaf, Tussilago farfara (leaf), Inonotus obliguus, Calendula Officinalis (flower), Betula Alba (leaf), Urtica dioica (leaf), Vaccinium myrtillus (leaf), Thymus serpyllum (Thymus Vulgaris)(leaf), Caragana jubata (Pallas) Poiret (strips & root) Arctium lappa (root), Plantago (leaf), Achillea millefolium (leaf), Rhodiola rosea (root), Carbamide.

Kraj pochodzenia:

Rosja

Zawartość:

15 ml

Producent:

Doktor Vedov

ekstrakt zglistnika jaskółcze ziele sok z glistnika rosyjski

Opinie

Napisz opinię

Ekstrakt z glistnika górskiego 15ml DOKTOR VEDOV

Ekstrakt z glistnika górskiego 15ml DOKTOR VEDOV

Napisz opinię

Produkty powiązane