Kategorie Bloga

Główna

Ekstrakt z glistnika górskiego 15ml DOKTOR VEDOV

4607017269985

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

23,90 zł

Więcej informacji

Czym jest ekstrakt z Glistnika Górskiego

Jednym z bardziej cenionych produktów kosmetycznych do walki z defektami skóry jest Glistnik Górski. W swym składzie zawiera cenne substancje, takie jak sok z glistnika oraz zioła bajkalskie między innymi mięta, mniszek, borówka czarna oraz brusznica, różeniec górski, krwawnik, macierzanka, dziurawiec, pokrzywa, nagietek.

Każdy kto szuka produktu z glistnika na kurzajki na pewno trafił dobrze. Wypalanie kurzajek glistnikiem, a raczej sok z glistnika stosowany w wypaleniu kurzajek jest znany od wielu lat. Podobnie działa wilczomlecz migdałolistny. Jednak preparaty z glistnikiem można dostać znacznie łatwiej.

Ekstrakt z glistnika górskiego jest pomocny przy oczyszczaniu oraz pielęgnacji skóry. Poprzez swoje właściwości wspomaga usuwanie brodawek oraz wypalanie kurzajek. Działa bardzo mocno i trzeba używać ostrożnie. Sok z glistnika to znana od bardzo dawna metoda na kurzajki, dlatego ten produkt zawierający wyciąg z glistnika jest tak skuteczny.

Sok z glistnika uczestniczy w walce z defektami skórnymi różnego pochodzenia natomiast mieszanka ziół bajkalskich przyczynia się do działania uspokajającego i zmiękczającego skóry

Stosowanie Ekstraktu z Glistnika

Preparat nanosić na skórę po 1 kropli plastikowym patyczkiem z watą.

Końcówka patyczka powinna być mniejsza od brodawki.

Czas stosowania:

na twarzy i szyi 7-10 minut,

na ciele 10-12 minut,

Modzele: nanosić 2x w ciągu dnia przez 2-10 dni

Brodawki: nanosić na oczyszczoną partię skóry 1 raz dziennie przez 2-3 dni.

Preparat ma ostry zapach.

Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki

Nie dopuszczać do kontaktu z oczami oraz błonami śluzowymi

Produkt jest przeznaczony WYŁĄCZNIE do użytku zewnętrznego

Skład(INCI):

Water (Agua), extracts: Chelidonium Mentha piperita. Taraxacum officinale (root) Vaccinium Vitis-Idaea (leaf) Artemisia vulgaris (leaf, Tussilago farfara (leaf), Inonotus obliguus, Calendula Officinalis (flower), Betula Alba (leaf), Urtica dioica (leaf), Vaccinium myrtillus (leaf), Thymus serpyllum (Thymus Vulgaris)(leaf), Caragana jubata (Pallas) Poiret (strips & root) Arctium lappa (root), Plantago (leaf), Achillea millefolium (leaf), Rhodiola rosea (root), Carbamide.

Kraj pochodzenia:

Rosja

Zawartość:

15 ml

Producent:

Doktor Vedov

Opinie

Napisz opinię

Ekstrakt z glistnika górskiego 15ml DOKTOR VEDOV

Ekstrakt z glistnika górskiego 15ml DOKTOR VEDOV

Napisz opinię

Produkty powiązane