Kategorie Bloga

Główna

Nowy

Balsam na Stawy i Kręgosłup Sustavit Szungit 125ml KOROLEW

7640123862333

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

16,20 zł

Więcej informacji

Balsam na Stawy i Kręgosłup Sustavit Szungit 125ml KOROLEW

Balsam na stawy i kręgosłup Sustavit to naturalny produkt powstały na bazie unikalnego minerału zwanego szungitem. Preparat przeznaczony jest do stosowania na stawy i kręgosłup. Wykazuje działanie przeciwskurczowe oraz odżywiające nasze stawy. Szungit, który stanowi jeden z głównych składników produktu jest obecnie wykorzystywany przez wielu rosyjskich producentów naturalnych kosmetyków ze względu na swoje właściwości oraz zainteresowanie ze strony klientów. Z szungitu produkowane są balsamy, mydła, wcierki do włosów czy szampony, a w swojej czystej formie bryłki szungitu są wykorzystywane jako naturalny filtr do wody. Poza szungitem w balsamie znajduje się również jad pszczeli, który już od starożytności wykorzystywany był do leczenia schorzeń o podłożu reumatycznym. W balsamie Sustavit jego zadaniem jest również poszerzanie naczyń krwionośnych, co poprawia ukrwienie i odżywienie stawów.

Ingredients (INCI):

Water, glycerin, carbomer, cococaprylate / caprate, dicapryl ether, shungite, collagen hydrolyzate, wormwood oil extracts, St. John's wort, propylene glycol extract from aloe, ginseng, cedar oil, raw bee venom, mummy, vitanol, perfume, perfume sodium hydroxide, phenoxyethanol, ethylhexylglycerol, cinnamon.

Stosowanie:

Nałóż niewielką ilość kremu na problematyczny obszar ciała, pocieraj aż do całkowitego wchłonięcia (około 2-3 minuty). Nakładaj krem 2-3 razy dziennie. Stosować przez okres 2-3 tygodni

Uwaga:

Produkt nie jest lekiem!

Pojemność:

125ml

Producent:

OOO KorolewFarm

Rosja

Opinie

Napisz opinię

Balsam na Stawy i Kręgosłup Sustavit Szungit 125ml KOROLEW

Balsam na Stawy i Kręgosłup Sustavit Szungit 125ml KOROLEW

Napisz opinię

Produkty powiązane