Kategorie Bloga

Główna

Nowy

Sól Kąpielowa Kłodawska Magnezowo-Potasowa 800g KOPALNIA SOLI KŁODAWA

5902587001027

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

14,90 zł

Więcej informacji

Sól Kąpielowa Kłodawska Magnezowo-Potasowa 800g KOPALNIA SOLI KŁODAWA

Kłodawska sól magnezowo-potasowa jest naturalną kopaliną pozyskaną z czechsztyńskiego wysadu solnego. Produkt stanowi mieszaninę wielu minerałów takich jak karnalit, kizeryt, halit i anhydryt. Kąpiele w jej 3% roztworze mogą przyczyniać się do redukowania dolegliwości stawowych a także poprawiają ukrwienie skóry. Kąpiel mineralna w kłodawskiej soli magnezowo - potasowej przynosi uczucie głębokiego odprężenia całego organizmu, a seria kąpieli - efekt tzw. aksamitnej skóry.

Polecana:

-do kąpieli w wannie bez względu na rodzaj skóry ciała, jako doskonały środek relaksujący, odprężający, uspakajający, pozytywnie działający na stan i kondycję skóry;

-należy polecać osobom, których praca jest fizycznie ciężka i wyczerpująca psychicznie;

-może być również polecana do regularnej pielęgnacji stóp, zwłaszcza dla osób sforsowanych fizycznie (np. po biegach, długich pieszych spacerach itp.) lub prowadzących intensywny tryb życia osobistego np. sportowcy czy posiadający stojący tryb pracy fryzjerki, laboranci, kosmetyczki.

-może być stosowana wspomagająco przy leczeniu łuszczycy oraz niektórych schorzeń reumatologicznych i neurologicznych takich jak: choroba zwyrodnieniowa stawów, gościec reumatoidalny, rwa kulszowa na tle zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa, stany pourazowe narządu ruchu i inne

Kąpiele w solach magnezowo potasowych zmniejszają lub całkowicie usuwają skutki zmęczenia –relaksując i odprężając Łagodnie działają na skórę ciała nie powodując nadmiernego jej wysuszenia ani złuszczenia naskórka . Regularne stosowanie soli powoduje zmniejszenie skłonności do okresowych bólów mięśni i stawów związanych z przemęczeniem czy zmianami pogody oraz zwiększa odporność na zmęczenie fizyczne. Poprawia ogólny wygląd skóry ciała , która staje się bardziej jędrna i napięta o jednolitym kolorycie. 

Uwaga:

Kąpiele z dodatkiem soli do kąpieli powinny być stosowane po bardzo dokładnym wywiadzie i ustaleniu czy nie występują przeciwwskazania do ich stosowania.

Skład :

Odczyn roztworu 3%- pH 5,5-6,5

Zawartość jonu chlorkowego ( Cl- ) - 40% max

Zawartość jonu magnezowego ( Mg2+ )- 4% min

Zawartość jonu potasowego ( K+)- 4% min

Sposób użycia:

około 100g soli wsypać pod strumień wody o temp ok 37 stopni

Zawartość:

800g

Wyprodukowana przez:

Kopalnia Soli Kłodawa

Opinie

Napisz opinię

Sól Kąpielowa Kłodawska Magnezowo-Potasowa 800g KOPALNIA SOLI KŁODAWA

Sól Kąpielowa Kłodawska Magnezowo-Potasowa 800g KOPALNIA SOLI KŁODAWA

Napisz opinię

Produkty powiązane