Kategorie Bloga

Główna

Laurosept Q73 Olejek z liści laurowych i kurkumy 100ml ASEPTA

5907771496405

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

89,90 zł

Więcej informacji

Laurosept Q73 Olejek z liści laurowych i kurkumy 100ml ASEPTA

suplement diety

Laurosept Q73 to olejek laurowy (z liście wawrzynu szlachetnego Laurus nobilis L.) oryginalna formuła z olejkiem kurkumowym, wytwarzany tradycyjną metodą destylacji parą wodną. Spożywanie olejku laurowego w połączeniu z olejkiem kurkumowym w postaci płynnej a nie w postaci kapsułek czy tabletek, jest bardziej korzystne, gdyż wchłanianie jego aktywnych substancji zaczyna się już w ustach. Olejki laurowy i kurkumowy to olejki eteryczne dzięki czemu dodatkowo uzyskujemy naturalny efekt inhalacji.

Laurosept Q73 wzbogaca naszą dietę w niezbędne polifenole. Substancje te wzmacniają m.in.: wątrobę, jelita i układ krążenia oraz stosowane są jako środki odmładzające. Polifenole zwiększają również przyswajanie i wykorzystanie wielu witamin, wzmacniają odporność i sprawność organizmu. Mają one działanie ochronne na naczynia krwionośne. Departament Farmacji Uniwersytetu w Salerno informuje, iż olejek laurowy ma w swoim składzie aż 55 substancji biologicznie aktywnych o różnorodnym wpływie na organizm. Jak podaje prowadząca tam nad nim badania dr Lucia Caputo, głównymi, zawartymi w nim substancjami aktywnymi są: 1,8 cineol, sabinen i linalol.

Skład:

Oliwa z oliwek, olejek z liści wawrzynu szlachetnego (Laurus nobilis L.), olejek z kłącza kurkumy (Curcuma longa), naturalny aromat kolendrowy, naturalny aromat rozmarynowy.

Składniki

1 kropla

8 kropli

24 krople

Olejek z liści wawrzynu szlachetnego

6 mg

48 mg

144 mg

Olejek z kłącza kurkumy

3 mg

24 mg

72 mg

Stosowanie:

Dorośli: 4-6 kropli rozcieńczonych w 1/3 szklanki wody, herbaty lub soku 2-4 razy dziennie.

Dobrze rozmieszając. Ze względu na swój charakterystyczny, intensywny smak olejek laurowy może powodować wydzielanie śliny. Dobre rezultaty daje rozcieńczanie w maślance, jogurcie lub kefirze. Można przyjmować olejek z serkiem homogenizowanym lub z przetartymi zupami. W czasie stosowania Lauroseptu Q73 należy zwiększyć ilość spożywanych płynów. Podczas przyjmowania Lauroseptu Q73 należy spożywać produkty powstałe w wyniku skwaszenia mleka (kefir, jogurt, maślanka) lub kapustę kiszoną itd, aby wzmocnić florę jelitową.

Uwaga:

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Olejek Laurowy Laurosept Q73 jest suplementem diety dlatego nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawsze stosować produkt w rozcieńczeniu!.

Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią!

Nie stosować u dzieci..

Osoby uczulone na olejek laurowy bądź olejek kurkumowy lub oliwę z oliwek oraz osoby zażywające leki powinny przed spożyciem preparatu skonsultować się z lekarzem..

Osoby o skłonnościach do alergii powinny przed spożyciem preparatu sprawdzić, czy nie wystąpi alergia na olejek laurowy, olejek kurkumowy bądź oliwę z oliwek, rozpoczynając od 1 kropli na 1/3 szklanki wody i stopniowo, jeśli nie wystąpi alergia zwiększać ilość spożywanego produktu.

Zawartość:

100ml

Producent:

ASEPTA

Opinie

Napisz opinię

Laurosept Q73 Olejek z liści laurowych i kurkumy 100ml ASEPTA

Laurosept Q73 Olejek z liści laurowych i kurkumy 100ml ASEPTA

Napisz opinię

Produkty powiązane