Kategorie Bloga

Główna

Szczeć 60kaps ALTER MEDICA

5907530440670

altermedica »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

31,00 zł

Więcej informacji

Szczeć 60kaps

suplement diety

Szczeć pospolita to roślina należąca do rodziny szczeciowatych, występująca w stanie dzikim prawie w całej środkowej i południowej Europie, w tym również w Polsce. Surowcem jest korzeń i liście. Szczeć stosowano w medycynie naturalnej w XII wieku przede wszystkim w leczeniu dny moczanowej, artretyzmu, reumatyzmu. Obecnie roślina ta to doskonałe wsparcie dla osób mających kontakt z kleszczami.  Liście i korzenie szczeci pospolitej obfitują w związki czynne wykazujące działanie bakteriostatyczne, ochronne na miąższ wątroby, przeciwzapalne, przeciwreumatyczne i immunostymulujące.Tradycyjnie szczeć wykorzystywana jest w walce z Boreliozą. Stosowana jest razem z innymi ziołami w protokole Buchnera. Obok niej znajdują się w nim Czystek czyli Cistus Creticus.i Andrographis Paniculata. Szczeć kapsułki Alter Medica to doskonałej jakości skoncentrowany ekstrakt ze szczeci 10:1 inaczej opisywany jako Wyciąg ze szczeci. Szczeć pospolita i szczeć barwierska zwana też sukienniczą lub draperską, to roślina dwuletnia z rodziny szczeciowatych to rośliny o podobnych właściwościach.Jednak w fitoterapii jako surowiec zielarski zbierana jest Szczeć pospolita jak w tym produkcie. Skład:

ekstrakt ze szczeci (Dipsacus Fullonum L.) 10:1, substancje dodatkowe: celuloza (substancja wypełniająca), stearynian magnezu, dwutlenek krzemu (substancje przeciwzbrylające), żelatyna (otoczka kapsułki).

Zawartość dziennej porcji

1 kapsułka

2 kapsułki

Ekstrakt ze szczeci

300 mg

600 mg

Sposób użycia:

1 kapsułka 2 x dziennie, przed posiłkiem.Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie zaleca się spożywania produktu przez dzieci, kobiety w ciąży lub karmiące piersią.

Przechowywanie:

przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, nie przekraczającej 25ºC, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto:

60 kapsProducent:

Alter Medica , POLSKA

Opinie

Ocena 
2018-07-24

Dobry ekstrakt

Polecam. Chyba najwyżej standaryzowany na rynku. Cena naprawdę dobra. Przy boreliozie

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Szczeć 60kaps ALTER MEDICA

Szczeć 60kaps ALTER MEDICA

Napisz opinię

Produkty powiązane