Kategorie Bloga

Główna

Szczeć 60kaps ALTER MEDICA

5907530440670

altermedica »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

31,00 zł

Więcej informacji

suplement diety

Szczeć pospolita to roślina należąca do rodziny szczeciowatych, występująca w stanie dzikim prawie w całej środkowej i południowej Europie, w tym również w Polsce. Charakterystyczne dla szczeci są kwiatostany zebrane w beczułkowate koszyczki dodatkowo otoczone długimi wyrostkami . Cała roślina jest kłująca podobnie jak wspomniane kwiatostany. Szczeć to roślina dwuletnia którą najłatwiej jest znaleźć w środowisku naturalnym zimą lub późną jesienią odszukując właśnie jej kwiatostany wystające nad podłoże i pozostałe rośliny. Surowcem zielarskim w szczeci jest korzeń i liście. Szczeć stosowano w medycynie naturalnej w XII wieku. Szczeć kapsułki Alter Medica to skoncentrowany ekstrakt ze szczeci 10:1.

Składniki:

ekstrakt ze szczeci (Dipsacus Fullonum L.) 10:1,substancje przeciwzbrylające: E551, E470b; substancja wypełniająca: celuloza; otoczka kapsułki: żelatyna

Zawartość dziennej porcji

1 kapsułka

2 kapsułki

Ekstrakt ze szczeci

300 mg

600 mg

Sposób użycia:

1 kapsułka 2 x dziennie, przed posiłkiem.

UWAGA:

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik)  zróżnicowanej diety.
Stosowanie suplementu diety przez kobiety w ciąży, w okresie laktacji oraz przez dzieci należy skonsultować z lekarzem.

Przechowywanie:

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, nie przekraczającej 25ºC, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto:

29,76 g (60 kapsułek x 496 mg)

PRODUCENT:

Alter Medica

Jan Szupina

Spokojna 11

34-300 Żywiec 

www.altermedica.pl

Produkty powiązane