Kategorie Bloga

Główna

Olej z Orzechów Cedrowych 100ml EKAMEDICA

5902596671501

EkaMedica »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

36,75 zł

Więcej informacji

Olej z Orzechów Cedrowych 100 ml


Olej z orzeszków cedrowych Eka Medica to czysty olej tłoczony z orzeszków Drzewa Cedrowego (sosny Cedrowej) zbieranych w czystej Syberii. Olej Cedrowy Eka Medica jest bogaty w naturalnie występujące w nim składniki odżywcze a także makro i mikroelementy

Czy wiesz że… Drzewo cedrowe jest traktowane przez rdzennych mieszkańców Syberii z wielkim szacunkiem. Z orzeszków cedrowych powstaje olej, który pozytywnie oddziałuje na nasze zdrowie i samopoczucie. Był stosowany w celu poprawienia funkcjowania układu pokarmowego. Zawarta w oleju witamina E (55 mg w 100 g, tokoferol), w języku greckim oznacza „Składam potomka”. W XVII wieku olej z orzechów cedrowych zyskał uznanie w oficjalnej medycynie carskiej Rosji.

Orzeszki cedrowe to źródło witaminy E, F, retinolu – A i mikroelementów (magnez, mangan, żelazo, miedź, fosfor, jod). Orzeszki zawierają 19 najważniejszych aminokwasów oraz dużą ilość kwasów – linolowy, linolenowy, kwas oleinowy, kwas arachidonowy, kwas palmitynowy i kwas stearynowy. Dzięki połączeniu tak wielu witamin i substancji w oleju z cedrowego orzecha, jest on również stosowany w medycynie ludowej jako środek pobudzający dla układu odpornościowego, jako środek ogólnie może być stosowany w stanach zmęczenia i znużenia, aby zwiększyć wydolność psychofizyczną. Reguluje przemianę materii i poprawia trawienie. Olej Cedrowy to aktywny antyoksydant.

Skład:

olej z orzechów cedrowych nieoczyszczony, tłoczony na zimno.

Sposób użycia:

na zimno, bezpośrednio, 1 łyżeczka dziennie. Zawartość netto:

100 mlProducent:

EkaMedica , POLSKA

Opinie

Ocena 
2018-06-20

Trawienie

Pomógł mi z problemem trawiennym z jakim się zmagałam od dłuższego czasu

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Olej z Orzechów Cedrowych 100ml EKAMEDICA

Olej z Orzechów Cedrowych 100ml EKAMEDICA

Napisz opinię

Produkty powiązane